Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elhidegültem volna tőle? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A párom egy hónapja utazott el, messze tőlem. Az elején 2-3 hétig iszonyatosan hiányzott, de már most nem annyira. 14 hónapja vagyunk együtt, jól meg vagyunk, minden működik köztünk. Nagxom várom haza, nem erről van szó, de valahogy mégsem hiányzik olyannyira, mint az első pár napban és hétben.

Szerintetek elhidegültem volna? Ha haza jön már nem fog úgy működni, mint eddig?



2014. szept. 15. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, inkább kezded megszokni az új helyzetet. Függ attól is mennyire volt mély a szerelem (tapasztalatból tudom: ha mély az érzés, mindig elviselhetetlenül fog hiányozni!), de még sok mindentől. nem írtad, mennyi idősek vagytok. Amúgy minden kiderül, ha hazaér...:-)
2014. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Lehet, hogy úgy van, ahogy írtad, hogy kezdem megszokni ezt a helyzetet. De ha arra gondolok, hogy jövőhét hétvégén már haza jön, akkor minnél jobban várom! Mély szerelem, az biztos. :-)

2014. szept. 15. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:

én 3 hónapig heti 1x találkoztam a barátommal (irtó kemény vizsgaidőszaka volt), eleinte nagyon hiányzott, de idővel megszoktam, hogy alig látom, alig beszélünk, nem hiányzott annyira. ettől még nagyon szeretem, egyszerűen csak alkalmazkodtam a helyzethez, és a vizsgaidőszak után visszaállt a régi rend, amikor már 1 nap után is tudott hiányozni. :)

22L

2014. szept. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves #3.-ik válaszoló!


Ha itthon van, minden nap találkozunk, van, hogy napi 2x is.

Kora délutánonként mindig jön hozzám, és van, hogy este meg én megyek, akár aludni is. Tehát ez hiányzott nekem ez első pár hétben, és lassan kezdtem megszokni a helyzetet.

2014. szept. 16. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!