Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg egy depis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg egy depis fiúnak, hogy nem akarok tőle többet, mint barátságot?

Figyelt kérdés
Nagyon érzékeny lelkű, nem akarom megbántani, de az igazságot tudnia kell.

2014. szept. 4. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
nem akarok tölled többet, mint barátságot
2014. szept. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha beléd van zúgva, akkor mond el neki, de azt is mondd, hogy te miattad... nem fog hinni neked, de legalább z igazat mondtad
2014. szept. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mond meg neki kerek perec,nem kell ezt körbe udvarolni.
2014. szept. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Alapból nem értem azt a női logikát, hogy akiről tudják, hogy soha nem lesz esélye náluk, mint férfi, miért adnak neki mégis reményt? Gondolom szerencsétlen, ő volt a lelki szemetesláda, aki időközben beléd szeretett.
2014. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Mond el neki az igazat mindenképp és minél előbb ezt felesleges tovább húzni mert az neki nagyon fájhat illetve neked se jó mert magadat is sanyargatod téged is lehúz és az idő is telik.. és hát nem olyan hosszú ez az élet...
2014. szept. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mond el neki... ezt fájdalom nélkül úgysem ússza meg.

Lehet, h bunkóság, de ne áldozd be az életed, és ne húzd az időt... csak rosszabb lesz

2014. szept. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt már az elején tisztázni kellene, ha a másik fél benyögi hogy érez irántad.

Az efféle nők, éretlen felfogással rendelkeznek, húzogatják a mézesmadzagot az illető orra előtt, játszadoznak a másikkal. Légy őszinte vele szemben.

2014. szept. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem akartam őt hiú reményekbe ringatni, csak örültem volna egy fiú barátnak. Illetve az elején még nem tudtam én sem mi lesz, gondoltam adok egy esélyt magunknak, de rájöttem, hogy nem vonzódom hozzá, se testileg se lelkileg. Semmi kijelentést nem tettem, amiből ő arra gondolhatott volna, hogy én érzek iránta valamit. De nem ez az első. Nem szabad barátkoznom fiúkkal, ennyi.
2014. szept. 4. 23:35
 9/9 anonim ***** válasza:

A férfiak az egyenes beszédet értik. Mondd meg neki, úgy ahogy van.

Ha kell magyarázd el neki. Másból nem értenek. Amúgy van benne valami, hogy húztad előtte a mézes madzagot, és ő meg ment utána. Te meg hipp hopp gondoltál egyet, és most ő esik pofára. Ha nem adaz neki olyan jeleket, amit annak is vehet, biztos nem kerget hiú ábrándokat.

2014. szept. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!