Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok, ha a párotok közölné, hogy a szülinapotokon tetováltatni megy?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nem azt mondja, hogy a szülinapotokon, hanem csak úgy, hogy hányadikára kapott időpontot a tetkóstól. És nem egy pár órás munkáról van szó, amit délután megy megcsináltatni. Ráadásul kéthetente találkozunk a munkája miatt, és pont aznap jön haza reggel. Én délutánig iskolába vagyok, utána meg a szülinapomból maradt kis időt egy ismerősénél töltsem, hogy ücsörgök és várok?

De nagyon jól tudja, hogy borzasztó érzékeny vagyok erre az egy napra, mert amúgy is borzasztó figyelemhiányos vagyok, barátaim sincsenek, és akkor a szülinapom se rólam szóljon?

Nem önzősködés, meg semmi ilyesmi, ismerem a tetkóst és egy nappal később is simán mehetne a barátom hozzá, csak az nem a legkorábbi időpont ami csak lehetséges..

És ez a 20. szülinapom...

Önző vagyok? Vagy gáz, hogy rosszul érzem magam emiatt?


2014. szept. 15. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Én egész biztosan más időpontot kérnék. Ha soká lesz, akkor is. Ezt nem lehet így. Neked van igazad!
2014. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én sosem lekesedtema szülinapomért. Akkor tartottuk meg, amikor mindenki ráért. Volt olyan is, hogy ÉN nem értem rá, annyi dolgom volt.


Kicsit gáz, hogy így csinálja, elég nagy kiszúrás veled, ha tudja, hogy érzékeny vagy rá.

2014. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ha tényleg ennyire komolyan veszed a szülinapod, és tudja is, az elég gáz. Engem soha nem érdekelt a szülinap, nem is volt szokás felénk nagyon ünnepelni.

Ha meg a párom közölné, akkor elkísérném, és én is varratnék még egyet a szülinapom alkalmából :D

2014. szept. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem is készen van két szép nagy tetoválás tervem is, de a kettő együtt erősen ütné a 10ezret, úgyhogy mostanában nem lesz keretem rájuk, hogy megcsináltassam őket. Mást pedig nem szeretnék jelenleg. Ha azt kapnám ajándékba, hogy legalább az egyik felét állná valaki,akkor nem bánnám a tetkós szülinapozást:) de nekem fontos a szülinapom. Egész nap.
2014. szept. 15. 20:58
 5/7 A kérdező kommentje:
*100ezret
2014. szept. 15. 20:59
 6/7 anonim ***** válasza:
És az nem lehetséges, hogy a párod pont vmi meglepire készül neked? Mondjuk pont azért szeretne magával vinni, mert nem is neki, hanem neked lenne a tetkó?:P
2014. szept. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, nem a legszenzitívebb az biztos. Ha nem is mindig, de legalább a szülinapon az ember engedjen már a másiknak.


Ez abban az esetben lenne okés, ha esetleg valami más napon elvinne szülinapozni valahova, pl. a legközelebbi hétvégén. (Akkor több időtök lenne eggyütt, nem vagy suliban, stb.)

De igazából nem értem hova rohan azzal a tetkóval. Van valami programja, ami miatt X héten belül vízben kell áznia? Fura.

2014. szept. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!