Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 év körüli fiúk! Ti örülnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli fiúk! Ti örülnétek egy ilyen ajándéknak a szülinapotokon? (kép)

Figyelt kérdés

íme :)

[link]


2013. dec. 17. 17:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Örülni örülnék, de nem hiszem, hogy napi szinten hordanám, nem áll nekem jól az óra.
2013. dec. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
igen, nagyon is, de ez ekkor illene a szex témakörbe ha farok gyűrű lenne ...
2013. dec. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Óra.
2013. dec. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az analóg órát. Casiom van nekem is, de digitális.
2013. dec. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem hordok órát.
2013. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 WheneverYouWant ***** válasza:
nemjó ötlet... az óra olyan egyedi dolog hogy elég nehéz eltalálni hogy neki éppen melyik tetszik. Gondolj bele ha Ő venne neked egy ruhát. vagy tetszik vagy nem de ha nem akkoris milyen dolog lenne ha nem vennéd fel soha. egy órát meg mindig lehet hordani az ellen nincs kifogás.
2013. dec. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Faja.Nekem tetszik.
2013. dec. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én -bár nőkét írok-a barátomnak veszek karórát karácsonyra, mivel ő kérte (25 éves), szerintem nyugodtan vedd meg :) szerencsére ez nem egy csicsás darab, ráadásul a casio-k szerintem jók
2013. dec. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Én nem, mert nem hordok órát soha.

Hordanám hogy ne bántsam meg barátnőmet, de kényelmetlen nekem, és zavar ha rajtam van.

2013. dec. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem hordok órát, se karkötőt, engem zavar ha van valami a csuklómon, szóval nekem nem lenne jó ajándék :)
2013. dec. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!