Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azthiszem beleszerettem a párom öccsébe. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Évek óta együtt vagyunk a párommal, eddig nem is kavart sok vizet az életemben a tesója.

Aztán hónapok óta többet beszélgetünk, személyesen,facen..mikor hogy.

Keresi a társaságomat ő is, és ami azt illeti elég jól elvagyunk.

Persze ez soha nem jön szóba. De az 100% hogy én is tetszem neki,nem csak ő nekem.

Pl. Amikor elköszönünk vagy elmegyünk hozzájuk puszi-puszi, és teljesen másképpen adja a puszit,meg foglalkozik velem,meg hasonlók mint pl. a párom másik öccse.

Mit kellene tennem?

Szeretem a páromat, és tisztelem is annyira,hogy ne csaljam meg, és pláne ne a tesójával.


Próbáltam értelmesen leírni a történetet, de még én is össze vagyok zavarodva.

Valami tanács? Normális válaszadókbak előre is köszönöm!

N


2014. szept. 16. 02:02
 1/4 SunCityMyHome válasza:
100%

Ez sajnos kemény helyzet.Voltam már benne.

Lehet hogy nagyon bírod,szimpatikus az öccse,tetszik is,de nem biztos,hogy ez szerelem.Ha esetleg engednél az öccsnek és ő élne a lehetőséggel,akkor viszont kiderülne milyen ember.Mert ha megcsókolna,például,akkor a bátyja helyett Téged választ,és már ki is derült milyen ember.Lehetsz szép,vonzó,bármi,de az öccsnek tiszteletben kell tartani egészséges esetben a bátyját.Biztos kedvel,tetszel neki,de nem szabad átlépnie a határt.

Neked sem szabad átlépned a határt,mert nem lenne korrekt.Aztán ki tudja.Én a helyedben leülnék az öccsével beszélni.

2014. szept. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tenné meg,hogy megcsókol!

Volt már olyan hogy előtte összeszólalkoztunk a párommal,aztán utána amikor kettesben maradtunk,mondta hogy ne veszekedjünk, beszéljük meg a dolgokat meg hasonló.

Próbálom kezelni a helyzetet, de nem nagyon megy. És ugye Neki van barátnője is.. Meg mint írtam, van bennem annyi,hogy nem lépek semmit így hogy ő a párom öccse,és barátnője is van..

2014. szept. 16. 02:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyorsan el kéne döntened, h szereted-e a párod, nem gondolkodtál még ezen??
2014. szept. 16. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szakitsal a baratoddal es maradj egyedul es ha ugy is kozeledik a tesoja hozzad akkor nyugodtan jarjal vele, de eloszor zard le a batyjaval a kapcsolatot. Kulonben annak a kapcsolatnak mar csak annyi ertelme van, hogy van valakid, nem egyedul vagy.
2014. szept. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!