Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem normális hogy így gondolkodok?

Figyelt kérdés
Anyukám azt mondja hogy miért akarok én minden fiútól komoly kapcsolatot. Nem rég szakítottam egy olyan fiúval, aki nem nagyon keresett, napokig nem is érdekelte mi van velem, mert fel sem hívott, nem keresett. Ha én hívtam és nem vette fel az volt a kifogás, hogy nem vette észre hogy hívtam, nem ért rá felhívni. Azt mondja hogy jobb lett volna ha együtt maradok ezzel a fiúval, unaloműzésből jó lett volna vele tovább találkozni.
2014. szept. 16. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukádnak nem kellene tanácsot adnia neked. Ha egy fiú ennyire semmibe vesz, akkor nem érdemli meg. hogy veled legyen. Unaloműzésből? Szóval verjék át a kislányát, okozzanak neki fájdalmat, csak azért, hogy ne unatkozzon? Fura hozzáállás.
2014. szept. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is mindig komoly kapcsolatot akarok, aztán meg jól megszívom.

Már próbáltam úgy nekiállni egy kapcsolatnak, hogy jó, ezt most nem veszem komolyan, nem is lett volna értelme komolyan venni. Tudtam, hogy mi vár rám, ha nem csak "unaloműzésből" vagyok vele. Aztán mégis teljesen beleszerettem, most meg csak szenvedek. Szerintem, aki alapból ilyen, hogy komoly kapcsolatot keres az nem is nagyon tud változtatni rajta. Hiába is próbálnád meg máshogyan felfogni a dolgokat, szerintem nem menne. Legalább is ez a tapasztalatom.

És most mondhatnám azt is hogy akkor ne menj bele olyan könnyen egy kapcsolatba, várj valakire, akinek majd szintén sokat fogsz jelenteni, de tudom hogy ez is nehéz. Én is túl könnyen bele tudok szeretni valakibe. De nyugi, föl a fejjel. Tuti hogy fogsz találni ilyen fiút. :)

19/L

2014. szept. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem anyád egy idióta barom. És mindig azt mondom, hogy az internet tele van elmebetegekkel és trollokkal (pl.: én) de azt hiszem még mindig hasznosabb tanácsokat kapsz itt, mint a retardált anyádtól.
2014. szept. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Normális. Idiótákra ne is pazarold az idődet.
2014. szept. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Normális, csak kevesebben akarnak komoly kapcsolatot fiatalabb korban.
2014. szept. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Normális, igazából mindkettőtök hozzáállása.

Egy kapcsolatban azt kell csinálni, ami neked érzelmileg fekszik. Ha anyukádhoz hasonlóan éreznél, és csak unaloműzésből lennél a csávóval, az is oké lenne. Igazából az a fontos, hogy neked működjön a kapcsolat (ésa párodnak is), nem vagyunk egyformák.

2014. szept. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak én nem tudtam olyannal lenni, aki ennyire sz@*ik. rám.
2014. szept. 16. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!