Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha ilyeneken gondolkodok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha ilyeneken gondolkodok? Vagy ez normális minden fiunál?

Figyelt kérdés

Lesz egy esemény, amikor barátnőmmel és barátnőjével fogok egy ágyban aludni. Szerintetek gáz, hogy olyan gondolatokkal játszok, hogy mi lenne ha "rám akadnának" mind a ketten? én meg benne is lennék.

Nagyon szeretem a barátnőmet, de akkor is, ösztön..


2014. ápr. 19. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Nem gáz. Akár meg is kérdezheted barátnődet mit szólna egy édeshármashoz?
2014. ápr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg sem mersz majd mozdulni öcskös:D
2014. ápr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak túl kanos vagy. :)

Bár én ha a szerelmemmel aludnék, nem a barátnőjéről fantáziálnék, de én már csak ilyen túl romantikus alkat vagyok, akit a szerelme jobban tűzbe hoz, mint egy gangbang. De biztos bennem van a hiba.

2014. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. csak poénból, de mondta,hogy akkor bnője is meg én is repülünk :


2. ja mert annyira szűz fiú lennék, nem ? :D

2014. ápr. 19. 18:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak ha akkora kan lennél, akkor nem tetted volna fel a kérdést:)
2014. ápr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
véleményekre vagyok kíváncsi.
2014. ápr. 19. 18:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne gmáz...Fiúk azok ösztönlények sajnos...
2014. ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jaj de szerettek mindent az ösztönre fogni, fiúkák. bezzeg az már nem tetszik, amikor a kiszemelt nőnek inkább a jóképű gazdag pasi kell, nem a ti csóró seggetek, az akkor már ribi, az véletlenül sem evolúció hogy ő csak a lehető legjobb potenciális apát akarja az utódainak. :D
2014. ápr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!