Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetetlen egy ilyen parkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlen egy ilyen parkapcsolat?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem hetekkel ezelött egy török lannyal aki Ankaraban el es minden nap orakat irogatunk egymassal, nagyon jokat szoktunk chatelni es nagyon tetszik nekem meg en is neki. Tenyleg nagyon jol kijövünk, de az a baj, hogy en itt elek Györ közeleben...

Kicsit lehet, hogy szerelmesek is lettünk egymasba, de meg mind a ketten tanulok vagyunk es nem dolgozunk... (+ a szüleim megölnenek, ha megtudnak, hogy egy törökkel irogatol, de ez engem nem erdekel)


En azt mondtam a lanynak, hogy ha kell eveket is varok ra...


Tudom, hogy ez mind örülten hangzik, de ti mit csinalnatok ? Van remeny ?


Mind a ketten 19 evesek vagyunk


2014. szept. 16. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs
2014. szept. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Szüleidnek igazuk van! Az a 150 év az mégiscsak 150 év! Ne cimborálj a hódítóval, te hazaáruló! Ti győriek ilyen puhányok vagytok! gróf Lamberg Kristóf, a győri vár védelmező kapitánya is felgyújtatta az erődöt, mikor jött a török! Szégyen! Dobó meg forog a sírjában!
2014. szept. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MrPifta ***** válasza:
ha valaki költözik
2014. szept. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetetlen! Ez nem szerelem, csak fellángolás! Közelebb is vannak helyes lányok, akikkel jól kijönnél. Nem kell Törökországig szaladnod, hidd el :)
2014. szept. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ankaraban el es minden nap orakat irogatunk egymassal, nagyon jokat szoktunk chatelni "


Ébredj fel,ez nem a valóság.

2014. szept. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!