Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi van ilyenkor? Lehetetlen eset.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ilyenkor? Lehetetlen eset.

Figyelt kérdés
A pasim 23 éves, a szüleivel él és túlságosan kötődik az anyjához. Nem túlzok, ha azt mondom még egy pólót nem vett nélküle. A kapcsolatunkat is biztos vagyok benne, hogy vele beszéli meg. Az anyja ellenem lázítja, nem is lehetünk a lakásukban, mert ha veszekedünk/veszekedtünk azzal én ártottam a kisfiának, tehát nem kívánatos személy vagyok. Szinte harmadik tagnak érzem magamat, nem társnak. Hozzátartozik felmerülő problémámhoz, hogy mindene megvan, anyagilag is biztosítják és körülugrálják odahaza. Normális, hogy úgy érzem nem tudok mit adni kedvesemnek, vagy túlreagálom? Szeretném ha fel tudná mérni egyes dolgok értékét, mert én nagyon szeretem őt. 2,5 éves kapcsolat, 20/L

2014. jan. 11. 00:16
1 2
 1/11 PearlDiver ***** válasza:

Kedves kérdező, nem semmi hogy ezt ilyen régóta csinálod. De ne legyenek illúzióid... A következő intelem mintha egyenesen neked szólna, csak egyetérteni tudok vele.

Egy 23 éves embert nem fogsz tudni megváltoztatni, pláne amíg ki nem nő anyuci szoknáyja mögül. Szóval gondolkodjatok el a kiugrás lehetőségén (nem lesz könnyű), de utána a srácnak kézbe kéne vennie az életét, nem azt mondom hogy szökjön el otthonról, de ez így kettőtöknek sehogy sem lesz jó.


"9. Vigyázz az anyámasszony-katonája legénnyel! Akit az anyja ugráltat, nem sokat ér, az gyáva férfi. Aki az anyja szavára házasodik, az nem feleséget vesz, hanem szolgálót az anyjának! Minden rossz férjért egy anyát kellene eldöngetni! A fiakat anyjaik, öreganyjaik rontják el. Ezek azt hiszik a nőstény őértük teremtetett, hogy szolgálná őket."

forrás:

[link]

2014. jan. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!:)

Valójában volt egy kis szünet közöttünk, huzamos idő után viszont újra megtaláltuk egymást, de a helyzet nem változott. Sőt.

Valamiért ezt nem tudom megbeszélni vele és kevés ember van aki megért. Én csak jót akarok. Anyucival versenybe sem szállhatok és nem is akarok. Ha szóba hozom szinte meg sem hallgat. Lehetetlen érvényesülni így. Nem akarok szakítani, de ez nem állapot. Egyéb ötlet?

2014. jan. 11. 00:34
 3/11 anonim ***** válasza:

hát veled sincs minden rendben.....


lényegében ha az anyja nem lesz aklor te fogod nevelni a srácot,kell ez neked?


emellett az anyja sosem fog elfgadni,nem is értem hogy miért csak most merült fel benned ez a kérdés


felnőtt már a gyerek,de vsak elvileg mert amúgy anyuci nélkül...


szerintem ez a 2.5 év pont elég volt ebböl a gyerekből és nem maradtok örökké együtt,de most már tudod hpgy milyen pasit ne válassz....anyuci pici fiát

2014. jan. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az igazat megvallva, kb. fél évet külön voltunk. 1-2 hónapja találkozgatunk újra. Persze régebben is felmerült a kérdés bennem. De mostanra nyomasztóvá vált, hogy folyamatosan azon görcsölök mivel tegyem jobbá a napját, mivel lepjem meg, de bármit is találok ki tudom h nem képes neki annyira örülni.

Nem értheti a problémámat és ez az én bajom. Éli vígan a tökéletes életét amiben csak egy tényező vagyok, míg én töröm magam a semmiért.

Biztos nincs más megoldás?

2014. jan. 11. 00:43
 5/11 PearlDiver ***** válasza:

Ha a srác hajlandó lenne változtatni a hozáállásán, akkor azt mondanám, van okod reménykedni. De te magad mondod, hogy meg sem hallgat. Működő kommunikáció nélkül lehetetlen problémákat megoldani, fáj vagy sem. Javaslom, hogy szeretettel, gyengéden jelezd neki, mit tartasz te egy egészséges kapcsolat alapvető feltételeinek, és dobd fel neki a labdát, hogy ha ezekkel egyetért, mit tesz érte a gyakorlatban. Mert ha semmit, vagy túl keveset, akkor egyszerűen nem illetek össze, és kár egymás idejét vesztegetni. Lehet, hogy van olyan lány, aki neki való, de érzésem szerint nem te vagy az.

Ne haragudj, ha fájdalmas, amit mondok.

2014. jan. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, keress mást! Az ilyen pasik sosem válnak le az anyjukról, még negyven évesen is otthon lesz!
2014. jan. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Rosszul érzed! Te tudsz neki mit adni, ő nem tudja fogadni. És ő nem tud adni neked. Szerintem nem kéne erőltetni. Anyuci pici fia, az is marad valószínűleg. Mindig is az anyja befolyása alatt lesz, ez már most látszik. Mit szeretsz benne? Mit ad ő neked? Szeretet, megbecsülés, tisztelet? Tiszteli a kapcsolatotokat? Kiáll érted/melletted akárkivel szemben? Ad neked bármikor igazat a muterjával szemben? Mit, most komolyan kérdezem.
2014. jan. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igazatok van, de én úgy vagyok vele, hogy meg kell próbálni megoldani a problémákat nem pedig egyből tovább állni. Szeret engem és amikor tud velem van, de az anyjánál sosem fogok neki többet jelenteni és ezt nem bírom elviselni.
2014. jan. 12. 16:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, meg kell próbálni a problémákat megoldani. De ezt a problémát nem neked kell, és nem is fogod tudni te megoldani. Persze azért próbálkozhatsz, de eléggé kudarcra van ítélve.
2014. jan. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam ismét beszélni vele, teljesen normálisan de letámadott, hogy semmi közöm az ő neveltetéséhez és semmi jogom nincsen beleszólni és a témát ezzel le is zárja.

Olyan régóta együtt vagyunk, folyton magamban kerestem a hibát és most nem vagyok képes elengedni:/

2014. jan. 12. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!