Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz hogy nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz hogy nem volt még barátnőm, jópár ismerősömnek pedig a sokadik? 13,5/F

Figyelt kérdés

2014. szept. 16. 15:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Az gáz, hogy 18 évesen lett először barátnőm?

Nem és örülök, hogy addig vártunk egymásra, mert 8 év múlva is együtt vagyunk és imádjuk egymást...

2014. szept. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Jajj istenem a mai fiatalság...

Igen nagy katasztrófa hogy nem volt barátnőd.

2014. szept. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
13,5 évesen mit akarsz?
2014. szept. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nagyon is az!!! Istenem...xd
2014. szept. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

mondjuk most nem rajtad fog segíteni,de eszembe jutott ez.nekem 30 évesen nem volt még barátnőm.mindig is realista voltam.és hát arra jöttem rá.nagyon sok más kapcsolat sem az aminek mondják.évek,házasságok telhetnek el úgy hogy rengeteg dolog nincs helyre téve.

ami az én esetemben lehetetlenné tesz 1 kapcsit.szal már nem törekszem ideális kapcsira.

kb minden ismerősöm fel tudnám sorolni,milyen álomvilág kapcsikban élnek azt vérkomolynak feltüntetve.hiába mondok nekik bármit,szerintük túl akadékoskodó vagyok.aztán persze mind

szakítottak évek múlva.de addig is volt valakijük,ha hazudtak is maguknak és mindenki másnak is.( tesóm már lakást,kocsit vett egy csajjal 1 év után ,mire kimentek amcsiba és szakítottak.

haverom is 1 év után döbbent rá hogy bnőjének milliomos szülei vannak,a 2 egyetem 5 nyelvvizsga

nem esett le neki.ami nem lenne baj,de én tudtam róla hogy kifelyezetten utálja a gazdagokat.

és miután elment hozzájuk vidékre.látva gazdagságot megsértődött és gyalog indult vissza pestre.

nagy az isten állatkertje.


amúgy én 15 20 25 és 30 évesen is öregnek érzetem magam.vicces nem ?

és 35 évesen már fiatalnak érzem magam.mivel nincs más lehetőségem.


szal óriási tévedések vannak.az hogy egy ismeretséget minek nevezel rajtad múlik.

bármelyik környezetedben lévő csaj lehet bnőd.

2014. szept. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"hogy egy ismeretséget minek nevezel rajtad múlik.

bármelyik környezetedben lévő csaj lehet bnőd."


lehet, de nem minden környezetedben lévő csaj fog veled lefeküdni, vagy elmenni veled moziba, átölelni stb. ne hitessünk el téves dolgokat egy ilyen fiatallal, megvan a maga baja a mai fiataloknak (mint régen az akkorinak is megvolt...)


sok mai fiatal csak azért jár valakivel, meg mindenképp összeakar jönni valakivel, mert másoknak is van, meg jól mutat facen kiírva hogy kapcsolatban stb.


Egyébként szerintem még mindig jobb, ha valakinek van 5 barátnője, akivel pár évig jár, addig boldog, mint ha úgy el múlik felette az idő, hogy senkije sem volt és akkor döbben rá, hogy elment felette az idő.

2014. szept. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

13.5? Nem, nem gáz.

Mondják, hogy gyorsul a világ, az emberek/gyerekek egyre fiatalabban kezdik, de az érettség kialakulása nem történik meg hamarább, mint 5-10-15 éve.


14-16 éves korban sokaknak már van 1-1 kapcsolata, 20-30 éves korára pedig már kb mindenkinek van legalább 1 ilyen tapasztalata. Az egy külön történet, hogy a tizenévesen kialakult kapcsolatok meddig tartanak, nagyon-nagyon ritka az, ami igazán hosszú távú kapcsolat lesz.

Ha 30 évesen tartasz majd ott, hogy még mindig nem volt senkid, akkor kezhetsz aggódni - ha akarsz - de nem kötelező.


Amúgy ne azért legyen kapcsolatod, mert a többieknek is van. Hanem azért, mert vágysz rá, hogy valakivel együtt legyél. És főleg ne azért legyen sok kapcsolatod, nem darabra megy.

És (ezt mindenütt elmondom) ne akard, csak engedd. Úgy szokott sikerülni az ismerkedés, hogy ott vagy, jól érzed magad, és ÉLSZ... ha valakivel összeismerkedsz jó, de ha nem, az se baj. Ha azért mész oda, hogy onnan most hazaviszel valakit, az nem szokott működni.

2014. szept. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Juliusz48 ***** válasza:
Barátod van már olyan akiért bármiről lemondasz? Mert amíg az nincs a barátnő is csak haver. A haver csak időtöltésre csapódott hozzád, vagy fordítva.
2014. szept. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nagyon gáz.. Én idén nyáron találkoztam először egy olyan fiúval, akivel összeillünk.. a jelenlegi barátommal.. 18L
2014. szept. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 zozo76hun válasza:
orulj neki, legalabb megsporoltal egy csomo penzt amit a csajra koltottel volna!
2014. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!