Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a nőkben való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nőkben való sokadik csalódás (vagy talán az önmagában való csalódás) megerősíti, keménnyé, rideggé teszi, vagy gyengíti, elbátortalanítja a férfit?

Figyelt kérdés
2014. jún. 16. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy idő után érzéketlen leszel és ezután már gyenge sem maradsz csak a gyülölet marad, azért ajánlom h sportolj vmit sose lehet tudni mikor vesszük hasznát...
2014. jún. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az attól függ milyen a jelleme,és milyen a környezete,illetve mennyire támogatják őt a "háttérből".

Engem az első pár alkalom erősített,utána viszont folyamatosan gyengített,és elbátortalanított.

2014. jún. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább érdektelenné... aki a szélsőséges esetek közül választ hát az nem épp lelkű ember már, annyi szent.
2014. jún. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MolotovPunk ***** válasza:

Én elég rideg lettem utóbbi időben nőkkel.Inkább most kicsit örülök annak,hogy szingli vagyok és fiú haverokkal ide oda járok....

Nem is tudnék bele menni jelenleg komoly kapcsolatba.

Talán majd egyszer ismét.

2014. jún. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

engem is inkább elkeményített a dolog.

nincsenek érzések, nincs móka-kacagás, nincs jókedv.

élek a nagyvilágban.

egyszer elkapott egy szerelem, teljesen elmúltak ezek a jelenségek. jókedvű lettem, tiszta jó volt. utána nem úgy alakult ahogy szerettem volna, megmaradt a sok rossz érzés, harag, ridegség... egyszer talán megint megolvaszt valaki (nő:)..

2014. jún. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én hosszú éveken át vágytam a szerelemre vagy csak egy nagyon jó kapcsolatra. Mindig becsültem, tiszteletem a nőket, rengeteget foglalkoztam velük, de azért hagytam nekik levegőt is persze. Igyekeztem tökéletes lenni, mivel a munkahelyen sikeres vagyok, nem hiszem, hogy a kapcsolatokhoz ne értenék. És mégis évről évre mindig csalódnom kellett mindenkiben. Egyre kevesebb lett a törődés, egyre kevésbé érdekel a nő, a kapcsolat, az igazi boldogság. Már szinte csak a munkának élek, gyakran iszom és zenével párosítva kellemes társaságot ad a gondolatok tengerén. Hétvégente elmegyek egy szórakozóhelyre, nem mindig de gyakran megismerkedem valakivel, hazakísérem, már nem arra asszociálok hogy neki jó legyen hanem arra hogy nekem, másnapra el is felejtettem és ennyi. Kapcsolatok, nők abszolút nem érdekelnek már, sem az alapvető, indokolatlan kedvesség, szívélyesség! Amint megtudom, hogy valamiért nem fog összejönni a tervezett este ismerkedés közben (női bajok, barátnőnél alszik, van párja csak nyitott, stb.) elmondom mit akartam és tovább állok, keresek mást, ennyi. Nem vagyok büszke magamra, főleg ahhoz képest amilyen voltam, de ahogyan és amiért a nőkkel bánok azt csak a nők köszönhetik maguknak!
2014. jún. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!