Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon jók a megérzéseim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon jók a megérzéseim? Férfiak, srácok ez így szokott lenni?

Figyelt kérdés
A barátom külföldön dolgozik már pár hete.Mielőtt elment sem voltunk annyira turbékolósok mert ő "hidegebb" volt.Mióta kinn van nem jár fel fb-ra sem mint előtte és ő nem hív mondván nincs feltöltve a kártyája.Emlitettem neki hogy ez fáj de semmi változás.Reggeltől estig dolgozik.Szerintetek van valami a háttérben vagy csak én érzek hiába egy olyan bakit a kapcsolatunkban?Ha fáradtak vagytok tényleg nins kedvetek pár szóra a barátnőtökkel?Mit tegyek?Engem nagyon gyötörnek a kétségek.Szakítsak?Érdemes vagy lehet ezt normálisan folytatni vajon?
2014. szept. 16. 20:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
En is van h faradt vagyok, vagy olyan idoszakom van.. de 2 percre fel lehet hivni a parod.
2014. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én akkor is írnék a barátnőmnek ha két napaja dolgoznék alvás nélkül étlen szomjan.

Sajna nálunk is van ilyen, csak nálunk pont hogy ő ilyen néha.

Szerintem még egyszer beszéld meg vele ezt, ha nincs változás, aztán szakíts.

2014. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
hát nekem voltak kint ismerőseim ők feljártak fészezni elég sokat, de azt is mondták, hogy nem kutyafasza munka van kint, haalapból nem ilyen turbékolós típus azért ha szereted akkor ezért miért szakítanál vele? dolgozni ment ki, nehogy azt hid, hogy ott hétköznap akármire is van idő, azt mondták ismerőseim, hogy örülsz ha pihenni van időd meg egy kicsit facebookozni, egész napos munka után lefürdessz és alszol, semmi más
2014. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Skypeoljatok.
2014. szept. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha kulfoldre ment dolgozni, akkor nagyon nehez helyzetben van es ebben a kezdeti idoszakban ne bantsd ot meg, mivel nagyon rossz kulfoldon vendegmunkaskent dolgozni. Eloszor altalaban egy kozos szallason sinylodnek, kozos konyha, igaz van internet de mindig leall, a munka is nehezebb, van olyan hely ahol nagyon hajtjak oket, es hogy maradhasson nagyon kell dolgoznia.. Most vard ki turelmesen mi lesz a kapcsolatotokbol es most ebben az idoszakaban legyel vele kedves es turelmes, megerto, most neki ott kint nagyon nehez es nagyon rossz.
2014. szept. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De igen épp ez az,hogy ő nagyon is fogyelmes,bújós udvarlós tipus volt.De kinn megváltozott.Én pedig nagyon megbántva érzem magam mert....nem büszkeségből,hanem mert bíztam egy őszinte szerelemben.:(
2014. szept. 16. 20:24
 7/19 anonim ***** válasza:
És te szoktad őt hívni?
2014. szept. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, szerintem dolgozik hajt es annyira faradt hogy orul ha hazaer es elalszik. Ne bantsad ebben az idoszakaban, nagyon nehez neki, varj par honapot, es majd kiderul..
2014. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen.Mindenn nap.De valahol nekem is jól esett volna tudni hogy gondol rám.Ez nem történt meg.Vártam három napot nem kerestem erre ő sem.Ugy gondolom valami megszakadt köztünk.
2014. szept. 16. 20:32
 10/19 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben jogos. 2 percem akkor is lenne egy nap.
2014. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!