Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek egyáltalán hűséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek egyáltalán hűséges férfiak, akik sosem csalnák meg a párjukat?

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 11:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
igen léteznek, de azokat a lányok nem veszik észre.
2014. szept. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Csúnya férfit is láttam már, aki megcsalta a párját.
2014. szept. 16. 11:10
 3/17 anonim ***** válasza:
Igen az vagyok, és nagyon is észrevettek, sőt azóta is próbálnak észrevenni ;)
2014. szept. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, én ilyen vagyok. Persze biztosan majd az életem végén lehet megmondani, de eddig sikerült hűségesnek maradnom.
2014. szept. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
#1 vagyok nem csúnyákra gondoltam inkább, az ilyen csendes természetű háttérben megbújó emberekre.
2014. szept. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
azaz ilyen csendes magának való természetű, aki kellő türelmet igényel, hogy megtudjon nyílni akárkinek is.
2014. szept. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

miért hiszitek hogy egy "rossz" fiú nem lehet hűséges?

nem a rendes fiúk a hűségesek hanem akik szeretik a párjukat

2014. szept. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy az az igazi hűség, amit sok nő annak gondol, nevezetesen, hogy másik csajjal soha semmilyen körülmények közt sem dugunk.


Nők azért ítélik meg súlyosabban a férfiak szexuális elkalandozásait, mert többségüknek szexhez érzelmek kellenek, míg átlag férfi ösztönösen kb. ugyanúgy szívesen kipróbál/na néha egy bombázó csajt, mint egy jó sportautót. (Jó sportautót bérelni egy órára kb. 5-ször annyiba kerül.)


Szerintem a férfi igazi hűsége az, ha kitart komoly társa (gyermeket szülő feleség) mellett akkor is, ha annak sorsra rosszra fordul (pl. lebénul, gondozást igénylő súlyos beteg lesz, stb.)


Tapasztalataim szerint nők sokkal könnyebben hajlamosabbak eldobni egy évtizedekig jól teljesítő férfit is (nőnek igazi társ, gyerekeknek jó apa), ha az kicsit megroppan (pl. állását elveszti, és ettől lelkileg is kicsit megzuhan).

2014. szept. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Bocs, már kihaltunk!
2014. szept. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Léteznek egyáltalán hűséges

nők, akik sosem csalnák meg a

párjukat?

2014. szept. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!