Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány megkeresett egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány megkeresett egy közösségi oldalon, jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Nem ismerjük egymást, csak látásból, de érezhető volt, hogy vonzódunk egymáshoz, többször nézett, mosolygott rám, viszont kiderült, hogy van barátja. A legutolsó találkozásunk után megkeresett egy közösségi oldalon, viszont írni nem írt. Vehetem ezt célzásnak? Írjak rá?


23 F


2014. szept. 16. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
akár
2014. szept. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha érezhető volt a vonzódás, akkor ez szerintem simán vehető célzásnak. Ő megtette az első lépést a jelöléssel, most rajtad a sor.

A kapcsolata meg lehet, hogy rossz, halódó. Szóval lehet, hogy pont rád van szüksége, hogy ki merjen lépni belőle :)

Szóval egy szolid próbát megér. Vesztenivalód nincs.

2014. szept. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mi így jöttünk össze anno, h én őt bejelöltem.


3,5 éve együtt. :D

2014. szept. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És a barátod írt rád? vagy te írtál neki? Köszönöm mindenkinek!
2014. szept. 16. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!