Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomnak írogat az exe, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak írogat az exe, mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés

Sziasztok, konkrétan aludni nem bírok annyira ideges vagyok... Barátommal fél éve vagyunk együtt még kapcsolatunk elején egyszer kiveséztük az exeket, de semmi több. Volt előttem neki egy hosszabb kapcsolata egy lánnyal, aminek elég csúnya vége lett, a lány lelépett a barátom haverjával. Ez 3 éve történt, utána voltak kisebb levelezgetesek közöttük, de mióta én vagyok neki azóta semmi. Igazából csak most délután beszélgettek kicsit, de a lány elég egyértelmű írásából kiderül ,hogy mit akar. A lánynak most lett vége annak a kapcsolatának aki miatt dobta a barátomat es most vmi féle vigaszt keres. Sokat kérdez rólam, és találkozni akar a barátommal mert vmi irtó nagy problémája van... Amit persze csak ex-el lehet megvitatni... Barátom ugy ahogy belement ,írásán azt éreztem ,hogy letudja aztán jól van... ő nem tudja amugy hogy tudom, csak véletlenül bukkantam erre, mikor a lány nevét megláttam, már is megállt bennem az ütő...

Annyira félek... Mondták sokan h ne aggódjak mert nagyon szeret, azt a lányt meg már lezárta, de nem hagy nyugodni.... Nem bírom elviselni ezt.


2014. szept. 17. 01:35
 1/6 anonim ***** válasza:

amit csinált a csaj a haverral,ilyesmit egy férfi nem bocsájt meg soha és szóra sem méltatja többet az ilyen nőt...csak ha odavan balga módon még mindig.

de kisakkozhatod,hogy ebből a lángból ne le legyen újra tűzvész.

tedd szóvá,hogy ez téged mennyire zavar és megalázó,fordított helyzetben ő mit szólna ehhez és juttasd eszébe,hogy mit is tett vele az a csaj,milyen módon szakítottak,ezért nem szeretnéd,hogy egy ilyen emberrel találkozzon.

a lényeg!hogy higgadtan és logikusan vezesd le az érveidet,mert ha mi férfiak hisztit,nyafogást,számonkérést,vagy zsarolást hallunk,akkor kinyílik a bicska a zsebünkben,dühroham közeli állapot következik és te leszel kidobva.

2014. szept. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél ideges, csak a kisördög dolgozik benned.
2014. szept. 17. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Érzed a jővőd, és azt, hogy a másik nőt jobban szereti még mindig nálad. Idő kérdése és vége lesz a kapcsolatotoknak.Csak a nőn múlik, hogy mikor. Abban a pillanatban, hogy ő lép, és kell a pasi neki, te le leszel épitve.

Sajnálom.

2014. szept. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A barátaid meg azért nem mondják meg a valóságot, hogy ne okozzanak neked fájdalmat.
2014. szept. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát...elég nagy hülye a pasid,ha a történtek után még szóba áll a csajjal.Vagy,ami rád nézve kellemetlenebb,még mindig szereti.Beszélj vele a dologról.
2014. szept. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne legyél a magad és az időd ellensége.


Higgadtan menj oda, hogy múltkor láttam, hogy ez találkozni akar veled. Na most "nem gondoltad komolyan, hogy találkozol vele" aztán ha kérlelhetetlen "vagy ő vagy én". Higgadtan, félig mosolyogva hagyd ott, hogy átgondolja. Ha kinyílik a bicska a zsebében és elkezd támadni, csak higgadtan pattintsd le, hogy te elmondtad a lényeget.

Ha őt választja akkor megspóroltál magadnak néhány nagyon rossz hetet/hónapot. Nem tudom mióta vagytok együtt de ezt az ügyet most tisztázd, mert később sokkal szarabb lesz ha elhagy más miatt.

2014. szept. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!