Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, aki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, aki az egyik legjobb barátomnak az osztálytársa. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
És e miatt már beszélgettünk is csak szerintem a esélyem egyenlő a nullával :(
2010. ápr. 23. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
irj nekem holnap privatba fejtsd ki bovebben a problemad es szinte bisztos hogy tok segiteni:)
2010. ápr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
úhh.kösz :D
2010. ápr. 23. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:

hat eloszor is ha akkor talizol a csajjal mikor a havered is ott van add finoman a tuttara,h most kopjon le(de ezt elozoleg is megbeszelhetitek,marmint a haveroddal.)pl.menjem vegyen 3 fagyit stb...ezt az idot kihasznalva kezdj erdeklodni(mi a kedvenc zeneje,filme...stb.).legyel vele kedves,figyelmes...sokat mosolyogj ra:)ha a haverod visszajott a kezdjetek el 3-an beszelgetni...ekkor a csaj mar biztosan kozelebb erzi magat hozzad...ez csak rajtad mulik hogy sul el...ha mar bucsusztok kerdezd meg tole h nm-e adna meg a telefonszamat vagy az msn cimet?ha igent mond mar jo uton haladsz.tovabba kerdezd meg tole,hogy nm-e talalkozhatnatok egyszer kettesben is(ennel a resznel ha osszeszeded minden sarmod tuti igent fog mondani),mosolyogj,mosolyogj es mosolyog...-ez a legfontosabb...jo lett volna tudni hany evesek vagytok...ha ez a megoldas nem jo irj meg privatba es meg tok par otletet...egyszerre eleg egy is:)


Remelem h segithettem...Sok sikert!!!

2010. ápr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jah es en voltam a 20:31-es es a 14:50-es is...
2010. ápr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!