Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem is vagyok belé szerelmes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is vagyok belé szerelmes? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel sok-sok éve jártam, imádtuk egymást, de utána elhagytam egy rossz döntés miatt. Pár hónapja ismét találkozgattunk, és egymásba szerettünk, újra. Az összeköltözést tervezgetjük. Pár hete úgy érzem hogy nagyon beleszerettem, nagyon fáj a hiánya (csak 2 hetente tudunk találkozni egyelőre), sokat sírdogálok utána. Mikor együtt vagyunk akkor meg megáll az idő, nem akarom elengedni, akkor még erősebbek az érzelmeim, tényleg nagyon szeretem őt! Viszont most jön a csavar! Van egy másik srác, akit csak 3 éve ismerek, haverok vagyunk. Jóképü meg rendes, nagyon kedvelem, jó haver. Viszont tegnap felhívott, és elmondta, hogy nagyon tetszem neki, és csak rajtam áll, bármit is szeretnék tőle, hívjam fel, mondjam meg, ő benne van, magyarán az volt a lényege, hogy le akar velem feküdni, csak rajtam áll hogy ez összejön-e, és ha igen mikor.

Ez a bejelentés nagyon meglepett, és nem tagadom, felvillanyozott, rögtön elkezdett kattogni rajta az agyam, hogy milyen lenne, régebben még a szerelmem előtt voltak vele kapcsolatban szexuális fantáziáim és vágyaim.

De most akkor nem értem, hogy ha tényleg szívből érzem, hogy szerelmes vagyok a páromba, akkor miért reagáltam így erre a felajánlásra? Akkor most mégsem szeretem vagy mi van? Most is úgy érzem szeretem a párom, nagyon-nagyon, sokat vártam rá, és sokat szenvedtem miatta, mikor nem volt az enyém. De akkor miért van bennem a vágy, hogy talán megtenném a másikkal? Szerintetek?


2014. szept. 17. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy szereted a párodat, még nem fogsz megvakulni, megjelenhetnek a fantáziádban mások is - amíg ezek csak fantáziák, addig nincs gond. Ha viszont komolyan képes lennél megcsalni a barátodat, akkor nem szereted őt.
2014. szept. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szex és a szerelem két külön dolog.Attól,hogy szerelmes vagy a párodba még észreveszel másokat is és mások megmozgathatják fantáziádat.Főleg mivel csak kéthetente találkoztok így a szex is elég kevés nálatok,ez is közrejátszhat.
2014. szept. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy szerelmes és még csak nem is szereted a jelenlegit.. Simán lepattintottad volna a fazont, ha az lenné volna valóban és ha szeretnéd. Ráadásul még csak bosszú sincs a dologba, hogy esetleg azért adj egy menetet

másnak.


"e akar velem feküdni, csak rajtam áll hogy ez összejön-e, és ha igen mikor"


A másik fazonba sem vagy sehol érzelmileg, pár d.gás és lépni fog. Egy érett férfi ezt és igy nem teszi. Csak egy olyan aki egyik ágyból ki, a másikba be.



Mindkettő rossz választás.

2014. szept. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálad még egy óriási probléma van. Hogy szerelmes akarsz lenni(valószínűleg sosem voltál ezért hajtod ennyire) és lényegtelen a személy. Jöhet a vadidegen is, csak elmondhasd, hogy szerelmes vagy belé.


Én a helyedben mig ennyire nem tisztitod le az érzéseidet, én biztosan senki férfivel nem kezdenék.

Jelenleg egy hatalmas bukás felé tartasz. Szóval érdemes lenne változtatnod önmagadban.

2014. szept. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélem a srácnak lesz annyi esze,hogy nem jön veled össze újra!Írtó nagy pofára esés lenne neki.Még össze se jöttetek,de te már más f* száról álmodozol!Ribizli!
2014. szept. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!