Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lendítsem fel újra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

-Igazmondó- kérdése:

Hogyan lendítsem fel újra a beszélgetéseinket a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
4 hónapja járunk. Eleinte nagyon jókat beszélgettünk, míg az ismerkedési stádiumban voltunk. Manapság már nem is tudom miről beszéljünk. Sajnos keveset tudunk találkozni, mivel más városokban lakunk, de elég monotonnak érzem a telefon beszélgetéseinket. Valami tipp, ötlet, hogy mit tehetnék, vagy hogy mire figyeljek inkább?

2014. szept. 17. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Hányszor beszéltek 1 nap?
2014. szept. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyszer egy nap, általában csak este, másképp sms-ezünk, de azt sem túl sokat.
2014. szept. 17. 21:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáljátok meg, h egész nap 1 sms sem, csak vészhelyzet esetén. Nálunk az exemmel (nem mindenkinél kell így lennie) ez vezette a kapcsolatot zátonyra, h napközben is kommunikáltunk egymással (2-3 üzenet volt) és estére már nem maradt mesélnivaló, mert napközben ellőttük. Aztán már csak sablonszövegek mentek és emiatt alakultak ki a továbbiak... A jelenlegi párommal csak este beszélünk egymással és eddig mindig voltak témáink :)
2014. szept. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt már próbáltam, de az neki nem tetszett, hogy miért nem írok... De ezt látom én is egy jobb megoldásnak.
2014. szept. 17. 21:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a barátom tudna magyarul, akkor most azt hinném, hogy te vagy az.... nálunk ugyanez a helyzet. csak mi 3 hónapja járunk. S nem tudom direkt, vagy véletlen, de mostanság o sem beszél velem napkozben. S nekem ez nem tetszik. igaz h nincs téma ha mindig beszélunk, de akkor is jól esik ha rám ír... Szerintem csináljatok kozos programokat, nem kell mindig beszélni :D .
2014. szept. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kezd alakúlni a helyzet lassan, kevesebbet smsezünk s este jobbakat tudunk beszélni. Igyekszem minél több helyre elvinni őt, s programokat kitalálni, de örökké nem tehetem ezt, mert kifogyok az ötletekből. Igyekszem változatos lenni, hogy ne untassam, de egy két tippet elfogadok én is :)
2014. szept. 26. 23:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kötözködésképpen mondom, de nem csodálom, hogy nem tudtok miről beszélni már, amikor alig találkoztok és még csak néhány hónapja jártok. Egy kapcsolathoz kell a személyes együttlét, sok minden fel se vetődik telefonon, egyszerűen mert nem telefontéma.


Kell a közös élmény, az együttlét intimitása.

2014. szept. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak nyáron nem találkoztunk, most már újra indul a közös életünk az egyetemi koleszban :)
2014. szept. 27. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!