Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit tennétek, ha a barátotok ezt mondaná?

Figyelt kérdés

Egyszer megjegyeztem a barátomnak, hogy mások sokkal érdeklődőbbek a mondandóm iránt, mint ő (mert ő nem szereti végighallgatni a sztorijaimat, hogy mi történt aznap, vagy úgy alapból mi új történt). Erre közölte, hogy azért, mert mások még nem unták meg azt a sok hülyeséget amiket mondani szoktam...


Erre hogy kellene reagálni?


2014. szept. 17. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
ti amúgy miért vagytok még együtt?
2014. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Kisebb vitával.
2014. szept. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
azt, hogy akkor szevasz, nem kötelező engem hallgatni.
2014. szept. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
lehugyoznám
2014. szept. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Konkrétan velem ezt nem közölte, csak éreztette a volt párom, hogy nem érdekli, aztán már csak 3 naponta érdeklődött, ezt meguntam 1 hónap után és inkább megmondtam neki, hogy nincs értelme, mert nem is kommunikálunk már szinte. Így rövidre zártam a "kapcsolatot" 1,5 hónap alatt.
2014. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt komolyan is gondolná akkor elbeszélgetnék vele, és aztán valószínűleg elköszönnék tőle. Ha nem érdekli mi van veled akkor nyilvánvaló hogy nem szeret. Legalábbis szerintem ez így megy.
2014. szept. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon megbántana, és elgondolkoznék azon, mit keresek egy olyan srác mellett, aki nem figyel rám, hülyének tart, és nem érdeklem igazán.
2014. szept. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
Hacsak nem egy tehetség a szexben ki kéne dobni
2014. szept. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet,hogy túl sokat beszélsz?Esetleg felesleges dolgokról órákig? Ezt nem mindenki szereti,lehet rossz napja volt és beszólt.Viszont ha semmi se érdekli amit mesélsz akkor nem sok értelme van a kapcsolatnak.
2014. szept. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen dobnám a francba.
2014. szept. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!