Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel értessem meg vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel értessem meg vele, hogy ez esélytelen és értelmetlen? Sosem lehetünk együtt

Figyelt kérdés
Van valaki, aki nagyon próbálkozik és szinte hihetetlen, lehetetlen dolgokkal próbál lenyűgözni... De ez felesleges, mert mi sose lehetünk tényleg együtt és nem tudom, erre hogyan vezethetném rá.
2014. szept. 17. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki úgy, ahogy itt nekünk is leírtad. Bár vannak érthetetlen emberek, mert volt, akinek már én is 3-szor mondtam el, de akkor is próbálkozik, pedig magyarul beszélek. 32N
2014. szept. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem?
2014. szept. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mond ezt el neki kerek-perec, úgy a legtisztességesebb szerintem és ha normális megérti...
2014. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. Az apám és az anyja együtt vannak, jövő nyáron összeházasodnak.

2. Van, hogy kb 17.000 km-re van tőlem.

3. Elég érdekes, durva dolgokat beszélnek róla...

4. Mindenki utálja kb, nincs egy igaz barátja a viselkedéséből adódóan.

5. Rengeteg lánnyal, nővel volt már testi kapcsolata, köztük volt a 2 legjobb barátnőm és anya húga is.

2014. szept. 17. 22:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál azok alapján csak testi kapcsolatot akar tőled is csak próbál lenyűgözni, nem kell bedőlni. Mondd meg neki egyszerűen hogy hagyjon békén. Nem kell ezt túlragozni.
2014. szept. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De azt már megkapta... Elmondtam neki, hogy ezt ne erőltessük (többször is!), de csak nem adja fel.
2014. szept. 17. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!