Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kamaszok fogyókúra együtt? De...

Kamaszok fogyókúra együtt? De most tényleg nem csak úgy hébe hóba. Rengeteg sport light-s diéta.

Figyelt kérdés

kb 10 kg-tól akarok megszabadulni de inkább izmosodni szeretnék mert régen verseny sportoltam és ahoz képest most nagyon gáz az alakom...(régen:160/51 szépen izmosan most meg 160/60 de....szal értitek ööö ja és ezt egy jó 6 hónap alatt sikerült elérnem...no comment)


szóval úgy tervezem hogy nem tartanék valami hú de szigorú diétát értem ezalatt hogy több zöldséget gyümölcsött ennék kevesebb szénhidrátott de azért nem ilyen gramra pontosan dologról lenne szó kalóri az kb 1200-1500 kcal között egy nap de nem igazán számolnám mert az idegesít és úgy tervezem hogy elég sokat sportolnék mert a jegyeim már kb fixek meg amúgy se nagyon törtem magam soha a jegyek miatt (kb 0 tanulással 4-5 vagyok de ez hogy jön ide???)


na életrajzi regény után kinek lenne kedve?

HOLNPTÓL

???



#sport #kamasz #17/L #ez a mező értelmetlen
2014. máj. 17. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány éves vagy, de kamaszkorban még ne fogyókúrázz, inkább egyél normálisan. Attól még sportolj, de a legfontosabb az étkezés. Anélkül nem fogsz fogyni. Ja és 1500 kcal-nál szerintem fiatalom több kell. :)
2014. máj. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ööö köszi nekem ahoz hogy vissza menjek a verseny sportba muszály vissza fogynom és nem valami idióta egyhét alatt 10kg diétát akarok csinálni


de köszi hogy írtál :)

2014. máj. 17. 20:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Normális táplálkozást kezdj, ez a lényeg. És stimuláld az izmaidat.. csináld tinikkel, részletkérdés, lényeg hogy minél minőségibb ételeket egyél.


Light-s diéta. A light szó a zsírszegényre szokott utalni, ez nem szinonimája a jó minőségnek.

2014. máj. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!