Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel 2 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel 2 hónapja vagyunk együtt. Nem régiben szakítani akart mivel még nem szeretett ez idő alatt belém, és szerinte "értelmetlen" mert úgy se fog. Mondtam, hogy azért még próbálkozzunk. Végül is még próbálkozunk. Szerintetek lehet még valami?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Néhány kósza kufirc befigyelhet, de szerelem nem hiszem. Ennyi idő után minimum kötődnie kellene egy kicsit, ha nem is lenne szerelmes. Ne erőltesd a dolgot, hátha belédszeret.
2010. ápr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

halott ügy..

ha eddig nem inditottál el benne semmit...akkor nem is fog már történni az amit szeretnél

21/l

2010. ápr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Próbálkoztok még, hogy belédszeressen?

ez ugye csak vicc

2010. ápr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekünk összejött.
2010. ápr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezennel hivatalosan is vége.
2010. ápr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na tudod ezért kell akkor járni valakivel amikor már mindenki szerelmes mindenki. Feltéve hogy komoly kapcsolatot keresel.
2010. ápr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*mindenkibe
2010. ápr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba!Nekem is pont ezt mondta a barátom és Én meg elküldtem a francba!Ebből már nem lesz szerelem,ha így áll a dolgokhoz!
2010. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem sem lesz ebből szerelem.. amit leírtál azokból úgy tűnik h szakítani szeretne csak nem meri így kimondani.., ha nem megy nem kell erőltetni :)
2010. ápr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam eleve nincs kapcsolat viszonzott szerelem nélkül.
2010. ápr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!