Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az amit most érzek? Meginog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amit most érzek? Meginogtam?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt barátnőmmel.

Csaltam már meg, egyszerűen nem tudok hűséges lenni. Kapcsolatunk alatt 5 nővel csaltam meg. Szerelmes nem vagyok, szeretem, de szerelmes csak talán az elején.

Összesen 2 nőbe voltam szerelmes, de mind a kettő átvert. Azt érzem hogy kiölték belőlem.

Most dejavu érzésem van. Megismerkedtem egy nővel 1 hete, és azt érzem hogy Ő az! Ő az akivel együtt akarok lenni de még is félek.

Ő már belém szeretett, csók és szex volt, sok találkozás (órákat) nagyon sok telefonálás és smsezgetés! Azt érzem hogy nagyon hiányzik de az a biztos pont amit a barátnőm ad az kicsit fura.

Ez a lány pedig több szeretet ad mind eddig bárki, erre vágyok de még sem akarok sebezhető lenni.

Mit gondoltok??? Várok még mert majd eldől hogy ez csak fellángolás vagy annál több..??


2014. szept. 17. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek van barátnőd?
2014. szept. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Mennyi nyomorult patkány, mennyi szánalmas féreg!"
2014. szept. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit gondolunk?

Én speciel azt,hogy: minek van ennyi gyenge jellemű,emberileg nulla élőlény a földön,aki a saját kis sz.r sérelmei miatt több embert is tönkretesz?

Visszafogod ám ezt kapni a sorstól. Mindenki visszakapja,lehet nagyon szerelmes leszel,aztán titkon ott fog csalni a nő téged ahogy tud.:)

2014. szept. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Korántsem biztos, hogy a másik csaj annyira jó és épp azt adja amire vágysz. Idealista vagy, könnyen építhetsz illúzió-várat...
2014. szept. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!