Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy éljek azzal a tudattal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljek azzal a tudattal, hogy én ba*sztam el a kapcsolatunk és, ha akkor változatok akkor még mindig velem lenne?

Figyelt kérdés
Nem tudok így élni, gyűlölöm magamat emiatt. Elüldöztem magam mellől, mert hibbant vagyok.. Nem tudok megbocsajtani magamnak és igy élni a mindennapjaim..
2014. szept. 18. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mindenki b*szik el nagy lehetőségeket életében. Ki tudja, ha nem olyan szakmát választok amit imádok, hanem végigjárom az egyetemet, akkor most már Egyiptomban foglalkoznék királysírok feltárásával, vagy az M0-s építkezése melletti bronzkori települések feltárásán segédkeznék...de talán akkor nem lenne menyasszonyom és egy kisfiam...

A lényeg, hogy visszacsinálni nem tudod, ne rágódj rajta, amid maradt, abból kell a lehető legtöbbet kihoznod. Gondolj úgy rá, mint egy nagyon fájdalmasan megszerzett megbecsülendő élettapasztalat. Legközelebb tudni fogod mit rontottál el és mit kell tenned hasonló helyzetben. Fel a fejjel!

2014. szept. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért vagy hibbant? Mivel üldözted el? B.nk$ voltál?
2014. szept. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Féltékenység(mindenre, mindenkire, betegesen) kutattam utána megrögzötten, ellenőrízgettem telefonjat, emailjet, fbjat, nem biztam benne, elakartam szakítani a barátaitól stb.(sorolhatnám, de így is gyűlölöm magam)
2014. szept. 18. 12:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Neki minden oka megvolt, hogy elmenjen. Neked minden okod meg van rá ,hogy gyűlöld magad...jogos. De már mind1. Idővel jobb lesz...
2014. szept. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig voltatok együtt?
2014. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szinte mindenki átél egy ilyen elrontást élete során. Most (és még sokáig) nem fogod így látni, de idővel rendeződik majd az életed, és eleinte ugyan csak kényszerűségből, de halványulni fog az emléke, nem lesz már annyira fájdalmas gondolni rá ahogy ritkábban is fog már az eszedbe jutni.


Később pedig, akár hónapok, akár évek múlva, mikor összejössz majd az akkori szerelmeddel, már egész másként fogsz visszatekinteni. Egy állomásra, ami segített meghatározni azt akivé válsz.


Most azonban még csak keserűséget érzel, és valahol természetes is.

A lényeg, ne aggódj és főleg ne add fel, minden fordulhat még jobbra.


26/F

2014. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell más szóval inkább élek örökké egyedül.
2014. szept. 18. 13:04
 8/9 A kérdező kommentje:
6 évig egyébként .
2014. szept. 18. 13:05
 9/9 Költőnő? ***** válasza:
jól bírta
2014. szept. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!