Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan van, hogy pár hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan van, hogy pár hónap után kihűlt a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

A párommal már 3 éve ismerjük egymást, de amikor megismerkedtünk, még mindkettőnknek volt párkapcsolata és nem is úgy tekintettünk egymásra, mint férfi-nő kapcsolat, hanem barátság alakult ki közöttünk, ha baj volt mindig egymáshoz fordultunk, mert tudtuk, hogy számíthatunk a másikra. Tavaly nyáron megromlott mindkettőnk párkapcsolata, és októberben összejöttünk, meg olyannyira vágytunk már egymásra, hogy napi 2-3 szeretkezés is belefért ezt követően majdnem minden nap. Szinte mindenhol egymásnak estünk, extrémebb helyeken is csináltuk meg úgy tényleg sok helyen, folyamatosan egymást akartuk. Most pedig valahogy úgy érzem, hogy lehet kicsit sok volt, és csak amolyan érzelmi fellángolás és testi vonzódás volt iránta. Mintha kicsit alább hagyott volna ez az egész...szerintetek mit lehetne tenni annak érdekében, hogy újra előjöjjön az a szenvedély?


23/L, a párom 31/F



2014. aug. 20. 16:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sokat voltatok együtt, lehet kevesebbet kellene találkoznotok, külön programokat csinálni, hetente csak kb. 2-3 napra találkozzatok, de azok a napok tartalmasak legyenek :)
2014. aug. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát...az a helyzet, hogy együtt lakunk...ő olyan 4-5-ig dolgozik, utána pedig együtt vagyunk, közös programokat szervezünk meg hasonlók, szóval mondhatni minden napunk tartalmas..)
2014. aug. 20. 17:00
 3/16 anonim ***** válasza:
Te nem dolgozol? :) Nem szoktatok külön kiruccanni haverokkal vagy eljárni pl. Te vásárolni agy meglátogatni a szüleiteket 1-2 napra külön vagy valami? :)
2014. aug. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De, szoktunk olyat is. Amikor ő dolgozik, akkor én elmegyek a barátnőkkel mindenfelé...utána pedig együtt csinálunk valamit. Nekem egyenlőre még csak diákmunka jutott, 1 évem van még a suliból, utána tervezek dolgozni valamit...tavaly próbáltam így év közben, csak nem nagyon jött be, mert ugye változott mindig valami és nem tudtam rendesen munkát vállalni.
2014. aug. 20. 17:34
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettőtöknek jót tenne, ha picit külön is lennétek, ha például hazaér a munkából, eléteszed a kaját, kicsit együtt vagytok, este pedig különmentek (Te a barátnőiddel, Ő a barátaival) vagy ez nem kivitelezhető? :)
2014. aug. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Erre is volt már pár példa, pont valamelyik nap én elmentem bulizni a barátnőkkel, ő pedig a barátaival volt, de több ilyen hasonló eset is volt már. Mindezek ellenére ő tartja magát, a szexuális étvágya sem csökken, meg mindig velem akar lenni, én már mondtam neki, hogy kicsit sok lesz így, meg vissza kell venni ebből a túlzott szexuális életből, és így is lett...bár néha nem zavartatja magát, és nem érdekli, hogy nekem van-e kedvem hozzá vagy nincs..olyankor általában "le van koptatva" és az jön, hogy mi bajom van.
2014. aug. 20. 17:51
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor mit értesz azon, hogy alábbhagyott, ha mindig szexelni szeretne? :)
2014. aug. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Részemről...meg sokszor már az is zavar, ha csak úgy elkezd csókolgatni..oké, szeressen, örülök neki, hogy ilyen pasim van, csak na...valahogy sok. Azt ne mondd, hogy beszéljük meg, már elég sokat beszéltünk róla meg sok mindent próbáltunk, hogy ezt megoldjuk, de valahogy nem tudja bennem felébreszteni azt, amit a kapcsolat elején éreztem.
2014. aug. 20. 18:36
 9/16 anonim ***** válasza:
Ééértem most már, tehát Nálad van a probléma... Mi lenne, ha elutaznátok kicsit ide-oda és izgi programokat szerveznétek? :) Vagy elmennétek egy romantikus vacsorára egy étterembe? Persze ezekhez pénz is kell... de ha távol akarsz tőle lenni picit, akkor nem utazhatnál el a szüleidhez pár napra? Valamilyen ürüggyel... :)
2014. aug. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát...utazgatás és romantikus program is volt bőven idén...voltunk több helyen is külföldön, tengerparton is romantikáztunk...étteremben is..amit csak eltudsz képzelni, a pénz nála valahogy nem probléma...közgazdász, szóval ha akar, akkor nagy lábon él. Szüleimhez? Huhh...nem jövök ki valami jól anyámmal, amióta édesapám már nincs közöttünk...az is felejtős.
2014. aug. 20. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!