Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme összejönni harmadj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme összejönni harmadjára?

Figyelt kérdés

17-18 évesen jöttünk össze, majd 9 hónap után szakítottunk. 1 évvel később jártunk fél évet.

Nem megcsalás miatt voltak a szakítások, közös megegyezés.


Azóta sokat változtunk mindketten (22 évesek vagyunk).


Szerintetek működhetne a dolog? Őt szerettem a legjobban eddigi barátnőim közül...


2014. szept. 10. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy 4 éves kapcsolatom, folyamatos megszakitások szétköltözések.....mindig újra összejöttünk , sok minden jobb lett...mindig valami változott pozitív irányba de mégse tudtunk egészen összecsiszolódni úgyhogy kis idő múlva vége lett örökre. Nem tudom őszintén. Lehet érdemes, lehet nem. Ha megvan a vonzalom és a szeretet akkor lehet érdemes megpróbálni.
2014. szept. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
harmadjara szerintem nincs ertelme.
2014. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahol a második esély sem volt célra vezető, ott minek egy harmadik esély? Csak több fájdalom, felesleges belefecsérelt energia.
2014. szept. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azóta volt pár barátnőm, de most hogy egyedül vagyok, folyton rá gondolok....
2014. szept. 10. 22:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi már négyszer szakítottunk, mi se bírtuk soha elengedni egymást! :D 3 éve vagyunk együtt, az első másfél évben történt ez a 4 szakítás, a második másfél évben fel sem merült ez! Sok kompromisszumot kötöttünk, ami előbb-utóbb természetessé vált az életünkben és csak az elején volt nehéz megállni azt, hogy ne essünk bűnbe például: Barátom nagyon gépfüggő volt és mindig ebből volt a vita, aztán megegyeztünk, hogy csak akkor gépezzen, ha nincs kilátásban közös program vagy takarítok, mosok, főzök, szóval elfoglalom magam. Eleinte láttam rajta, hogy nehéz nem a géphez nyúlnia, de megállta és mára szinte teljesen leszokott a játékokról, helyette csinálunk több közös programot és azóta sokkal jobb a kapcsolatunk :) Én pedig abban is változtam, hogy nem vagyok kupis, nincs rendetlenség sehol (régebben nagyon rumlis voltam). Ezek csak példák, még több ilyen dologban kellett változnunk egymásért, de szerintem ezek pozitív dolgok és nem ártott kicsit átrendezni az életünket :)
2014. szept. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
NINCS SEMMI ERTELME, A PROBLEMAK AKKOR SE MULTAK EL ES ELO FOGNAK JONNI!!!!
2016. aug. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!