Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönni valakivel, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönni valakivel, aki nem az ideálod külsőre?

Figyelt kérdés

eddig két barátom volt, és mindkettőnek olyan színű haja, szeme, stb.-je volt, ami az ideálom :)


most van egy srác, aki tetszik, helyes, de ő máshogy néz ki, mint azok, akikre azt mondom, hogy "hűűűű" :D


ti hogy vagytok ezzel a dologgal?


és ha megkérdezné pl., hogy milyen az ideálom, mit mondjak? :D


19/L


2014. szept. 14. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen és őszinte vagyok.
2014. szept. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jézusom...

Mondjad azt, hogy nincs ideálod, ha azt nem mered, akkor azt h ő tetszik neked.

20/F

2014. szept. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagyis na fordítva, 2es vagyok.
2014. szept. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem nincs így ideálom, nem hajszín vagy szemszín alapján választok

vki vagy tetszik vagy nem

szóval igen, ha amúgy tetszik a fiú külsőre, belsőre, nem akadály hogy most pontosan hogy is néz ki

2014. szept. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem, az előző két pasim kicsit se jött be külsőre, csak szerettem őket és ennyi.
2014. szept. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mint az első.

Eddig am olyannal még nem jártam,aki "ideál" lett volna. De mindegyikben megfogott valami,az a lényeg,nem a hajszín.

2014. szept. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Az ideál tökéletes, olyan pedig nem létezik, szóval csak olyannal tudok összejönni, aki nem az ideálom.
2014. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
leszrom az ideált,belső fontosabb,ha valaki fontos lesz ami nálam mondjuk nehéz,de ha fontos lesz akkor csak a belső számít,nem érdekel h nem az ideálom.
2014. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs külsőre ideálom, a külső a leglényegtelenebb dolog. Számomra egy pasi legyen kedves, vidám, intelligens, tanult, és mindig őszinte, legyen humora, de komoly is tudjon lenni. Külsőre annyi hogy legyen igényes. Eddig ilyen pasijaim voltak, egyik sem volt szépfiú, de mit számít az?
2014. szept. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem van különbség aközött, hogy úgy jössz össze valakivel, hogy nem olyan a haja, szeme, mint ami a te ideálod, és aközött, hogy egyáltalán nem tetszik.


Utóbbi esetben tapasztaltam, hogy nem működik. Ha amúgy helyesnek tartod a pasit, akkor működhet:), bár én véglegesen az ideálommal kötöttem össze az életem. Egyszerűen ő volt alkalmas komoly kapcsolatra, a többiek nem.

2014. szept. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!