Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis? 14l

Figyelt kérdés

A barátommal 2napja vagyunk eggyütt.Ma találkoztunk és amikor megöleltem,mintha megszünt volna minden szóval ilyen se kép se hang.

Ez normális? vagy 'rendellenes'??



2014. szept. 18. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
:)
2014. szept. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Részleteznéd? :)
2014. szept. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Milyen részletre vagy kiváncsi?
2014. szept. 18. 22:35
 4/10 anonim ***** válasza:
ajj haggyá mán másnak meg fáj,hogy itthagyták a fenébe te meg itt bosszantasz örülök neki ennyi idősen én is így éreztem most meg itt bőgök minden egyes nap úgy hiányzik de menj csak bele ebbe az egészbe.. majd sírsz na pusz
2014. szept. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat hogy egyátalán fel mertem tenni ezt a kérdést..

Amúgy most nem értelek hogy miért szeded le a fejdmet ezért..

Sajnálom hogy vége a kapcsolatodnak

2014. szept. 18. 22:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát hogy , ölelés, aztán? Milyen érzések jöttek elő, hogy ment el a kép és a hang? Negatív érzet, vagy mi ? Részletezd... fogóval kell kihúzni belőled? :D
2014. szept. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon jó érzés volt kimondhatatlanul és úgy éreztem hogy akkor voltam igazán boldog.A kép és a hang nem tudom hogy ment el de úgy éreztem egy kis ideig hogy csak mi vagyunk :))

és ez egy fantasztikus érzés volt :D

2014. szept. 18. 22:44
 8/10 anonim ***** válasza:
A szerelem nem normális tudat állapot! :)
2014. szept. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát jól megszivatatd népet.végülis jól érzed magad akkor.mert úgy jött le hogy 2 nap után nem érzel semmit. :)
2014. szept. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
BOcsánat! ÍGy utólag tényleg férre érthetően fogalmaztam :)
2014. szept. 19. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!