Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdenétek ezzel a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdenétek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
A barátommal egy éve vagyunk együtt. Ő 26 éves, én 23. Ezalatt az idő alatt nem sokszor maradoztunk ki barátokkal, úgy értem, mondjuk ezalatt az idő alatt mondjuk 10x éjszakáztunk egymás nélkül,barátokkal,de szerintem sokat mondok. És nem azért,mert bármelyikünk tiltja a másiknak,hanem mert szeretünk együtt lenni illetve együtt bulizni inkább. Na most..a barátom haverjai a minap ezt szóvá is tették,mondván ő papucs. Le is ültem vele beszélni hogy tényleg így érzi e, szeretne e több szabadságot,de a válasza az volt hogy nem. Ma is csak azért megy el velük bulizni,hogy ne piszkálják. Sajnos a társaságban senkinek nincsen barátnője és nem is igazán volt... Jól kijövök a fiúkkal, de nem tudom mit tegyek,nem szeretném,ha azt gondolnàk hogy papucsot akarok nevelni a barátjukból,mert nem így van.
2014. szept. 19. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
En is voltam hasonlo helyzetben, csak nalunk párom barátai utaltak amiért "elvettem" toluk a haverjukat. Ez persze enyhült, mikor nekik is lett barátnőjük. Szoval a te helyzeted meg egesz jo, mert jol kijössz veluk. De ezzel te nem tudsz mit csinalni, mert a párod jobb szeret veled lenni... Ez van. Majd beno a srácok feje lagya.
2014. szept. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindkét felet megértem... én is úgy veszítettem el az amúgy jófej haverjaimat, hogy lett nőjük. Onnantól meg se kép, se hang.... :(


24L

2014. szept. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

jaj én megértelek.

a pasiknál ez gyakori.

mi nők valahogy megértjük a másikat és feltaláljuk magunkat akkor is ha az egyik barátnő nem jár már ki.

kezdem azt hinni, hogy a férfiak irigyebbek egymásra , mint a nők.

hát akkor a szingli pasik élvezzék egymás társaságát és ennyi.

attól, hogy egy barát ritkábban jár ki , attól még barát marad.

Mégis mit gondolnak az emberek, hogy az élet majd úgy alakul , hogy 50 éves korukban is kocsmázásról meg barátokról kell szólni a hétvégéknek?

Én nem tudom mégis mi van ezekkel az emberekkel.

A munka, a család a teendők mellett alig marad idő amúgy is párunkkal kettesben töltött minőségi időre, főleg ha gyerek is van.

Ezek mellé kérdem én, hogy van idő még a hétvégéket a haverokkal tölteni?

Akkor a feleség elégedjen meg a fáradt hétköznapokkal és a hétvége a haveroké?

gondolom az lenne a tökéletes barátnő ezeknek a pasiknak aki megelégszik azzal, hogy csak hétköznap van rá idő és a péntek szombati kocsmázás az marad a haveroké...:D

2019. nov. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

amúgy lehetsz te bármennyire jófej, mindig csak a gonosz barátnő maradsz aki elvette a barátjukat.

ha tudnád, mennyire jófej voltam a haverokkal a kapcsolatunk első évében.

azt néztem állandóan, hogy a haverjainak kedvezzek, hogy nehogy azt érezzék, hogy elveszem a barátjukat, és amikor neadjúristen kicsit besokalltam, hogy sose vagyunk kettesben és több időt töltött velem akkor rögtön én voltam a szemét, aki eltiltja.

Amíg nem lesz komoly barátnőjük , addig te mindig csak egy szemét maradsz a szemükben.

Sajnos ez van.

2019. nov. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!