Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit kezdenétek az alábbi...

Mit kezdenétek az alábbi helyzettel? /elmaradt állásinterjú/

Figyelt kérdés

A történet ott kezdődött, hogy a múlt hét folyamán behívtak egy állásinterjúra, ahol a munkával kapcsolatos alapinformációkat elmondták, a interjúztató és a feltételek szimpatikusak voltak, nem tűnt átverésnek. Megbeszéltünk egy újabb időpontot a mai napra. Elmentem, mire azzal vártak a recepciónál, hogy az úr lemondta mind a pénteki és mind a mai interjúit, mert valami halaszthatatlan dolga közbejött. A recepciósok még tájékoztattak, hogy ők semmi egyebet nem tudnak, ez az úr csak egy tárgyalót bérel náluk, és leírták az elérhetőségeimet, azzal a magyarázattal, hogy ez a bizonyos férfi azt ígérte bemegy az irodába és minden egyes személyt, akivel kénytelen volt elhalasztani ezt a megbeszélést, újra fel fog hívni és újabb időpontot fog egyeztetni velük. A furcsa számomra ebben a dologban csak az, hogy én már a múltheti állásinterjú után megpróbáltam felvenni ezzel a férfival a kapcsolatot, mivel információra lett volna szükségem egy bizonyos benyújtandó papírral kapcsolatban, de múlthét péntek óta ki van kapcsolva a telefonja.

Mit gondoltok, van- e még reális esély arra, hogy valóban nem átverés volt az egész és a napokban jelentkezik ez a bizonyos úr, vagy kezdjek is el új állás után nézni?


2011. márc. 28. 20:01
 1/2 anonim válasza:
Kamu az egész. Lépj tovább. Ha mégis jelentkezne az illető, akkor megszívod az állást!
2011. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ez így nem valami professzionális. Lehet, hogy nem kamu, de vmi nem stimmel. Kezdj el gyorsan másik állást keresni!!
2011. márc. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!