Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem magam tul uj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magam tul uj baratnoje van es most o legboldogabb ember a vilagon es en nem kellettem neki?

Figyelt kérdés

Volt egy srac akivel 4 honapot voltam egyut o volt nekem az elso es imadtam, annyi mindent megtettem erte de szakitottunk mert o sosem irantam semmit.

Most uj baratjoje van kulsoleg is hasonlit ram es egyszeruen SZETSZAKAD a szivem . Pokolian faj hogy engem nem tudott szeretni es nem gondol ram...

Mennyi ido mulik a fajdalom?


2014. szept. 19. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
kellesz neki, mint neked egy helyesírási szóóóóóótár :)
2014. szept. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem az lenne a legjobb, ha nem is gondolnál rá, ami rá emlékeztet, azokat hajítsd ki a kukába! :) Ha otthagyott, valószínűleg már nem szeret. Hidd el, ha akarod túl tudod magad tenni rajta. Legyél sokat a barátaiddal, bulizz, ismerj meg másokat és hidd el pikk-pakk el fogod őt felejteni. Sőt, majd ő fog neked könyörögni, hogy fogadd vissza. ;) Sok sikert!
2014. szept. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne visszafelé tekingess hanem előre. Döglött lovat nem érdemes simogatni. Olyan ez mint az alvás. Először csak tégy úgy, mint akit nem érdekel és egy idő után rá fogsz döbbenni, hogy már így is van.
2014. szept. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

4 hónap után ennyire sírsz?

Nem is ismerted meg igazán, ő pedig egyáltalán nem is szeretett, ahogy írod.

2014. szept. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez velem is igy van, csak fordítva, én vagyok a pasi. Honapok után is gondolok rá, néha szenvedek belül. Ilyenkor a negatív tulajdonságait kell felnagyitani. De jön valaki más, én is éreztem, hogy "na ez a helyébe tudna lépni"
2014. szept. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!