Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl korai elvárások?

Figyelt kérdés

A párommal három hónapja vagyok együtt. Mondhatni gyakran találkozunk, esténként,szinte minden második nap (az egyetem miatt nem tudjuk megoldani, hogy minden nap találkozzunk, de telefonon beszélünk). Ő az első "komoly" kapcsolat az életemben, talán ezért is stresszelek arra rá, hogy én mennyire vagyok neki jó. Mostanában ritkán hallok tőle bókokat vagy olyat rejtett kétértelmű mondatokat, ami a kapcsolatunk elején gyakrabban előfordult. Mostanában inkább ironikusan beszél és néha mond olyan dolgokat is, amik azért nem esnek olyan jól, persze legbelül tudom, hogy nem gondolja komolyan, mert azért már ennyire ismerem, de azért mégis...

Ezt megemlítettem neki is, de azt mondta hogy ez nem igaz van amikor igenis kedveskedik. Ezzel elérte azt, hogy körülbelül egy hisztérikának érezzem magam, amikor erre terelem a szót. Kb. egy hónapja mondta, hogy lesznek itt szép szavak(szeretlek) csak legyek türelmes. Ez volt az utolsó jó dolog, ami adott egy kis biztatást, hogy nem rontok el semmit. Azt nem tudom, hogy én érzem-e, de elég sanszos. Ha az "sz" betűs szót nem is, azt fura elvárnom, hogy legalább egy-két kedves szót elejtsen, amiből tudni fogom jó irányba halad a kapcsolatunk? Vagy ez tényleg hiszti? Elsősorban fiúk válaszát várom, esteleg olyan lányokét akik hasonló helyzetben vannak/voltak.

Előre is köszönöm! :) 21/L


2014. szept. 19. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én is voltam így vele, de inkább csendben maradtam és aztán minden jó lett...
2014. szept. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó taktika :) Lehet én is inkább ezt alkalmazom és tényleg türelmes leszek. Még hogy a nőket nehéz megfejteni...
2014. szept. 19. 19:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én barátom kb. 2-3 hóna után mondta nekem kicsit ittasan, hogy szeret, de utána már rendszeresen mondta, a mai napig és egy nap többször is írja/mondja, elhalmoz bókokkal, pedig lassan 2 évesek leszünk! :) Egyébként addig a 2-3 hónapig meg se mukkant, nem bókolt, alig mondott valami biztatót, mert nem mert, nehogy elüldözzön maga mellől és túl korainak érezzem, esetleg nyomulósnak :D
2014. szept. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy az én párom elég nyomulós, szóval itt nem ez a gond :D De azért ez biztató :D
2014. szept. 19. 19:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Én olyan vagyok, aki kimondja az érzéseit. Van, aki nem ilyen... te érzed, mi lesz... ilyenkor még nagyon is lángolni kéne.
2014. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!