Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tud fel vállalni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud fel vállalni?

Figyelt kérdés

Az elején azt mondta hogy nem vagyok az esete de én akkor is meg akartam szerezni.

Már majdnem egy éve vagyunk ebbe a helyzetbe.

Én szeretem de ő csak többet érez egy barátságnál.

Gyakorlatilag ki akar sajátítani.

Az elején szép és jó volt boldog voltam.

Most azt veszem észre hogy megy össze az önbizalmam.

Úgy érzem hogy ez csak egy oldalú volt.

Meg mutattam neki hogy rajta kívül is lehet nekem valakim.

Porig akaróm alázni ahogy ő engem.

Hogy csináljam?

Miért érzem azt hogy nélküle nagyon boldog vagyok ki csattanok a boldogságtól.


2014. szept. 20. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Nélküle boldog vagy, ne légy vele. Kész. Mit törődsz vele???

Mégsem vagy boldog nélküle???

2014. szept. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért akarod porig alázni azok után, hogy az elején megmondta, hogy nem vagy az esete, de te "akkor is meg akartad szerezni"????


Nem szeretnélek megbántani, de szerintem érdemes lenne egy őszinte pillantást vetned arra, hogy mennyi ellentmondás van abban, amit leírtál.

2014. szept. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Teljesen értelmetlen és unszimpatikus hozzáállás, ráadásul mintha az időben is össze-vissza ugrálnál, mindent jelen időben írsz. Ha annyira boldog vagy, kicsattansz a boldogságtól, akkor miért akarod porig alázni? Ő eleve mivel alázott meg téged? Miért akartad megszerezni, ha ő vonakodott és egyenesen kimondta, nem vagy az esete? Ennek ellenére azt írod, ki akar sajátítani, de ha elhagyott, vagy te hagytad el...


Komolyan, ne is haragudj, de a kérdésed egy az egyben olyannak hangzik, mintha egy szellemileg visszamaradott, fogyatékos csimpánz tette volna fel miután bedrogozták.

2014. szept. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
utolsó ez azé van, mert a nőknek a legfontosabb dolog az ego. ha valaki elbassza nekik akkor hőbörögnek. az igazság néha fáj csajok. ez van.
2014. szept. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Rékcsi ***** válasza:
Utolsó, ebből nem derült ki, h férfi vagy nő a kérdező...
2014. szept. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem, nagy nehezen megszerezted, de nem azt kaptad, amit elképzeltél. Ő nagyon még most sem akarja viszonozni az érzéseidet, csak birtokol, nem szeret. Te meg ennek ellenére sem akarod elengedni, pedig belül már tudod, hogy ez nem egy életképes kapcsolat. Engedd el, ne állj bosszút és ne akard porig alázni, ez egy se vele, se nélküle kapcsolat.
2014. szept. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Rékcsi ***** válasza:
Azért nem tud felvállalni, mert enem tudsz helyesen írni :/
2014. szept. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!