Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem képes fel vállalni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes fel vállalni?

Figyelt kérdés

Miért nem képes fel vállalni?

Van egy lány jóba vagyunk de csak úgy tekint rám mint egy több mint barát. utcán kézen fogva megyünk. De mindig kérdezi ugye nem mondtad a barátaidnak hogy mi járunk.

Több mint 8honapja volt ez a helyzet. Szűz és nem gondolnám hogy csak sexre kelek neki. De mégis bele szeretem hihetetlenül vak voltam hogy nem vettem észre. Meg mondtam neki hogy változás kell ez így nem állapot. Ő erre nem volt képes. Talán azért mert volt egy 8hónapos kapcsolata előttem és én akkor rá nyomultam mikkor szakítottak. Mert nagyon tetszett a csaj. Irkál fb-on is de le tiltottam nem a kapcsolatunkkal foglalkozott hanem csak hogy féltékeny volt. Miért nem veszi észre hogy mennyire szeretem? Ez ennyire hülye lehet vagy észre sem veszi hogy ez probléma?

Mindig azt mondta hogy olyan lány szeretne lenne akit sosem felejtek el.Önbizalma határtalan ki fogyhatatlanak tartottam de érzem hogy vesztettem belőle egy kicsit. Most féltékenykedik írogat meg minden mert én már más lánnyal foglalkozom látja hogy boldog vagyok. Mondtam is neki hogy nélküled is nagyon boldog vagyok ám. Tegnap is írt fogtam és el küldtem le tiltottam. Szerintetek jól tettem?



#szeretet #bizalom #fel vállalás
2014. szept. 19. 12:37
 1/7 A kérdező kommentje:
El írtam bocs. Több mint 8honapja voltam ebbe a helyzetbe.
2014. szept. 19. 12:39
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaha írtál neki az "és"-en meg az "az"-on kívül bármit, akkor esélyes, hogy a helyesírásod miatt...
2014. szept. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert nem tudsz helyesen írni. Rossz volt olvasni -.-


Amúgy meg menj és kérdezd meg tőle, ezt csak ő tudhatja. Annyira nehéz lenne kinyögni egy "Miért ne?" -t kinyögni arra kérdésére, hogy nem mondtad-e el a barátaidnak, hogy jártok...

???

2014. szept. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez ennyire hülye lehet
2014. szept. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha őt szereted ne más lányt szédíts, ha ír mond hogy találkozzatok, talin mond el hogy kap még egy esélyt de innentől akkor hivatalosan is jártok és változtattok egy két dolgon, ha nem tetszik neki akkor mehet. ha belemegy akkor adj neki mégegy esélyt, ha nem akkor keress mást.
2014. szept. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most már lesz időd nyelvtant tanulmányozni...
2014. szept. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kevés vagy neki.
2014. szept. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!