Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudtok olyanokat akik sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyanokat akik sosem csalták meg egymást és régóta együtt vannak?

Figyelt kérdés
Engem elkeserített a baraátnőm ,hogy olyan nem létezik.Van egy csomo fiu baratja akik elmondták hogy szeretik a baratnöjüket ,feleséguket viszont elvinnének egy csinos lányt titokba...mert ahogy az évek mennek jó az új..nálatok pasik ez hogy van? tenyleg igy? gondolkodtok más nőkön, ugy hogy közbe szeretitek a párotokat? 26/L
2014. szept. 20. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Sosem csaltam meg életemben egy nőt sem. Más kérdés, hogy nem ezért lett vége sohasem....
2014. szept. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, például a szüleim. Én sem csaltam még meg senkit és nem is fogok; ha szerelmes vagyok valakibe, akkor a többi lány/nő megszűnik vonzónak, kívánatosnak lenni számomra ( volt már olyan, hogy a barátnőm "szólt rám", hogy láttad az a csajt?)
2014. szept. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nem csaltam meg a férjem, mióta ismerem. 24 éve.

Ő sem engem.

De a baráti körömben sajnos ijesztő méreteket öltött a megcsalás, olyan, mintha divat lenne.

2014. szept. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olyannal nem kezdek, akivel nincs meg az az összhang, h elfeledtesse velem a többi nőt. Így pedig nincs igényem másokra, amúgy pedig már csak makacsságból sem csalnék meg senkit. Utolsó senkinek érezném magamat.
2014. szept. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenki fantáziál,ahogy Te is biztos! Minden pasi/nő egy idő után igen,megszokott lesz,vágyik az újra,olyan mint a mobiltelefon,beleszeretsz mikor megkapod,aztán 1-2 év múlva másikat akarsz,másikra vágysz,morbid példa,de hasonló.Minden ember így müködik,de van aki megcsalja a párját,van aki nem,ez ember függő.
2014. szept. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hú ez biztató nagyon köszi a válaszokat :)
2014. szept. 20. 14:18
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen tudok. Volt pár több éves kapcsolatom és én hűséges voltam mindig.Az exeim is.

A jelenlegi páromnak megmondtam az elején,ha menni akar,szóljon és elmehet, ha mással akar k*rni, azt is megengedem,de szóljon ha más kell neki és szakítunk. Én közöltem vele, hogy nem vagyok hajlandó más férfit megkívánni, el sem tudom képzelni, hogy más érintsen, simogasson meg, pláne belémdugja a ... tehát ennyi. Ő is elmondta, h képtelen lenne más nőt megd.gni. :) Mikor ezt letisztáztuk, szerintem mindketten megnyugodtunk. Azóta is ehhez tartjuk magunkat, már 3 éve.

2014. szept. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Egyetértek azzal a nézőponttal, hogy egy idő után már nincs meg köztetek a kezdeti szenvedély. A láng kissé alábbhagy, de a helyére lép az a szeretet, az az erős kötődéses kötelék, ami a feleket még mindig egymáshoz vonzza, és segít, hogy még mindig az esetleg kissé meghízott, vagy már nem olyan helyes, csinos párjukat látják a legvonzóbbnak.. :) Mi is már évek óta együtt vagyunk, én megnézem a jóképű férfiakat, a párom a csinos nőket, és ennyi. Vannak emberek, akiknek ez nem elég, sajnos, de előbb-utóbb kiderül, ha link alakról van szó. Szerintem az, hogy másról is azt gondoljuk, hogy jól néz ki, még nem megcsalás :) 20/L
2014. szept. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 PearlDiver ***** válasza:
Én nem bírok hazugságban élni. Az előző barátnőmet ugyan megcsaltam, ha úgy vesszük (megcsókoltam egy másik lányt, akivel azóta, több mint egy éve együtt vagyunk), de 2 dolog miatt nincs lelkiismeret-furdalásom: ezelőtt nem sokkal ő lefeküdt egy random sráccal (velem akkorra nem jutott el eddig), és én a következő talalkozásnál szakítottam is vele. Akkor megértettem hogy hogyan nem érdemes kapcsolatot folytatni, azóta már látom hogy hogy érdemes, eszembe sem jutna hűtlennek lenni. És ez viszont is így van.
2014. szept. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tehát nem törvényszerű ez a vadász ösztön.:)
2014. szept. 21. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!