Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat gondolkodtam ezen. Ilyesmire van gyógymód?

Figyelt kérdés
Szóval, én, fiúként, mikor barátnőm volt, mindig beleszerettem, és mikor szakítottunk, még mindig szerettem őket. Egy alkalommal sem volt olyan, hogy elmúlt volna a szerelem, irányomban, még hosszú hónapokig, esetleg évekig, rosszabb esetben. De a legtöbb lányt, akit szerettem, "kiszeretett" belőlem, ezért a szakítás sosem volt közös megegyezés alapján. Miért van ez, hogy én beleszeretek valakibe, és nem tudok kiszeretni belőle? Eddig egy lányból sem sikerült, bármilyen tapló is volt velem. Én úgy érzem, hogy a szerelmem, egy ember iránt, nagyon hosszú éveken át tartana, ha hagyná a másik, még az is megfordult a fejemben, lehet nem is múlna el. Én nem értem, miért van ez, de van erre gyógymód?
2010. jan. 20. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs:) vagyis nem hiszem:)
2010. jan. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaja! Találni kell egy másikat! Alternatív megoldás is van: leugrasz vagy 20 emeletet és mikor leérsz, vége. ;)
2010. jan. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerelem az nem is úgy működik, hogy ma szeretlek a jövőhéten már nem, nekem is minimum hónapokig tart elfelejteni embereket. Ez csak azt jelenti, hogy jobban tudsz szeretni, ez ellen nincs gyógymód.
2010. jan. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
rúgj be mint a szemét
2010. jan. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!