Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek most?

Figyelt kérdés
Tegnap osszevesztem a baratnommel, szakitot is.. Leittam magam, cigiztem is.. Nem szoktam ilyesmit csinalni.. Csinaltam egy videot is, ami reszeben igaz is. Egy energia italt vettem neki regebben amit megigertem, hogy neki fogom adni. Ez szamomra egy nagyon szemelyes dolog volt.. Baratommal csinaltam a videot, este es ugy latszik, h en nem tudok rola vaku is ment ezt ugy indokolta, h ezt hasznalta vilagitasnak... A videoban azt mondom, h szeretem es raadasul az is szerepel benne, hogy az energiaitalt a foldhoz vagtam.. Ez igaz is.. De mi megittuk az energiaitalomat es vizet ontottuk bele.. Haverom akarta.. A baratnom meglelte az energiatalt a hid alatt es latta h van benne valami.. Termeszetesen viz.. Mit mondjak neki, h elhigyje, h energia ital volt benne? Eso sem esett.. Semmi.. Szerintem csak ivot belole vagy valami.. Kene valami okos kifogas... Kerlek titeket, ne okoljatok ezert, hogy miert tettem ezt.. Nem akarom elvesziteni.. A trolkodokat kerem keruljenek. Koszonom a valaszokat! :)
2014. szept. 20. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Itt szerintem csak troll válaszokat fogsz kapni, mert ez egy b.r.mság
2014. szept. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
letiltott a agyaam
2014. szept. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!