Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Most márciusban, de lehet februárban, kórházi gyakorlaton meg ismertem egy lányt. Nagyon jól elbeszélgettünk aznap, s mai napig is. Egyszer voltunk egy területen gyakorlaton. Utolsó nap szinten el beszélgettünk, egy beteg hozzátartozója is bent volt a beszélgetésben, s meg jegyezte milyen érdekes vonzódás van köztünk, a lány és én köztünk. Adódott egy alkalom, hogy el kísérjem a végállomásra. Együtt sétáltunk fel, míg vártuk a vonatot addig nagyon jol elbeszéltünk. Majd vonat érkezése előtt meg kérdeztem, megyen e eggyel később vonattal, kísérjen el dokihoz mert oda készültem. Maradt. Orvosi kísérve el beszélgettünk még mindig ugyan olyan jól. Végállomáson le ültünk egy parkban és beszélgettünk. Hívta a barátja telefonon, kérdezte mit csinál. Ő hazudott hogy semmit. Aznap én Is hazudtam a barátnőmnek hogy én sem csinálok semmit. ( mindketten kapcsolatban voltunk ekkor még, ma már csak ő van kapcsolatban, ugyan abban azóta ). Az ő kapcsolata nem fényes azóta mióta meg ismertem, és előtte se volt ahogyan ő mesélte el. De szereti. A találkozás ( végállomásra kísérés ) után írtam neki egy üzenetet, hogy furcsálom hogy barátnőm van de vonzódom hozzá nagyon is, kértem hogy ezért ne haragudjon. Erre vissza írta, hogy semmi baj és furcsálja ő is mert ő is ezt érzi. Végül szakitottam barátnőmmel mert sokminden hiányoltam és nem volt jó nagyon sok minden. ( pl közös témánk, alig találkoztunk. ) Szerintem 100% közre játszott, hogy itt van ez a gyönyörű lány, akihez ennyire vonzódom. Végül mondta a lány, hogy mennyire szereti a barátját és minden más dolog. ( pl mesélte az anyukájának, hogy mi van köztünk, annyit mondott hogy a jelenlegi barátja helyet most mást nem tud el képzelni, de ha úgy dönt hogy inkább velem ismerkedne, s össze Is jövünk akkor támogatja.

Végül ezek után már el telt legalább 2 talán 2.5 - 3 hónap. Próbáltam a volt barátnőmmel akivel akkor nemrégen szakitottam, hát ha működik, de nem. Próbáltam ismerkedni, de nem ment. Egyszerűen mindig az van, hogy ezzel a gyönyörű lánnyal beszélgetek, és arról álmodom bárcsak nem ez lenne....hogy barátság. Most ott vagyok, hogy nagyon nem találom a helyem az életben. Csak nappali tagozat, éjszakai muszájból megyek suliba, és ezzel a lánnyal beszélek, meg persze csoport társakkal, meg akikkel ismerkedni próbáltam. Mindig nagyon fáradt vagyok, semmi boldogság. Ha meg ezzel a lánnyal álmodom meg vagyok veszve hogy minek keltem fel. Teljesen ki vagyok bukva, hogy vele szeretnék lenni, nem csak barát, ölelni és ahogyan álmomban csókolt meg, az a valóságban is érezni, azt az ölelést is, azt ahogyan hozzám bújt álmomban. Nem tudom mit tegyek....o a barátjával folyton csak veszekednek, nem tiszteli a lány barátja a lányt....


Ti mit tennétek? Én ott vagyok idegileg, hogy el modom azt, hogy nem tudok barátként nézni rá. Egyszerűen fogalmazva vagy vele lenni vagy inkább ne mert ez nagyon rossz, hogy álmaim nőjével csak barátokozok....


20/N 20/F ( én )


2014. szept. 17. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:

ezt itt nem divat elolvasi. Úgy se válaszol seni(szerintem) nálam sem válaszoltak.

Olvsok egy jó regényt akkor már, ha sokat akarok olvasni :)

2014. szept. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondd el neki mit érzel.
2014. szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Én végig olvastam.
2014. szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
oké,akkor tévdtem, bocsánat :)
2014. szept. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
semmi baj! :D
2014. szept. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, de most elolvastam.. Én összehoznék egy újabb találkozót, és elmondanám neki mindezt.. Ha ő is hasonlóan érez, akkor sztem rövid időn belül szakít a csávójával, csak legyél türelmes, mert annál nagyobb mocsokság nincs, mikor szakítanak az emberrel, és köv héten már más vkivel vannak. De drukkolok... Aztán ha nem jön össze, akkor meg ne beszéljetek napi szinten, csak pár hetente, havonta, h mégis tudjatok vmit a másikról. Megszakítani sztem nem kell a kapcsolatot, lehet h később összefúj titeket a szél. Elfelejteni meg úgysem tudod egyhamar, akár beszélsz vele akár nem.
2014. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem tudom hogy mondjam el....mit várják ettől az egésztől. De mindenképpen személyesen mondom el neki.
2014. szept. 17. 21:05
 8/9 -Igazmondó- ***** válasza:
Mond el neki, s majd ő eldönti :)
2014. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

El mondtam neki, de konkrétan nem mondott semmit. Egyáltalán ezzel kapcsolatban semmit. Ugyan az van mint eddig. Talán hogy utalt arra hogy együtt mehettünk volna fel a végállomásra megint. Sajna dolgom volt....de egy ideig együtt mentünk és semmi egyéb ezzel kapcsolatban nem volt. Kérdezte hogy kerülöm e öt vagy valami a beszélgetés után. Mondtam hogy eszemben sinx, csak ez az egész furcsa és írtam neki, hogy " Jajj nem arról van szó hogy kerüllek.... csak....nincs többé titkom, veled akarnék lenni, hozzád "tartozni" , egyet gondolni, tenni, érezni... örömet, bánatot, mindent amint érezni lehet. "


Mire ő nem reagált semmit erre, azon kívül hogy nyugtatni próbált, terelni a témát.

Nem tudom hogy mit érez, mire gondol pontosan és minden egyéb. Hogy meríthetett arra sort, hogy ezt tudjam....? Nagyon szeretem. Tegnap mondtam neki, hogy nem érdekel mennyire csináltam hülyét magambol, és mennyire vagyok képletesen értve " hülye" de várok rá.

2014. szept. 20. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!