Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet ez szerintetek? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet ez szerintetek? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátommal. Azelőtt mindig rendszeresen együtt mentünk mi és a haverjai bulizni, mára már alig. 3 hónapja nem is voltunk együtt bulizni, mert mindig lerázott, hogy "most kanbuli van", szóval mindig kivágta magát valamivel. Most is elmentek, én kérleltem, hogy hadd menjek én is, de nemet mondott, "majd jössz máskor". Amikor megkérdeztem, hogy miért, csak annyit mondott, hogy "azért mert ez kanbuli, én meg csaj vagyok". Ez rohadtul nem fair, azért nem mehetek mert nincs himbilimbi a lábam között? Még ha valami nagy barátnője lennék bármelyik srácnak is a csajának, hogy attól félnek, hogy szaladok besúgni azt mondanám oké, megértem, de hát nem is ismerem őket...


Az jutott eszembe, hogy szó nélkül betoppanok. Tuti hisztizni fog a barátom, de ez akkor sem fair amit csinál....


2014. szept. 20. 18:59
 1/1 anonim ***** válasza:
megcsal...vagy csak hülye segg..
2014. szept. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!