Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen estét tervezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen estét tervezek a barátommal? (többi lent)

Figyelt kérdés

szóval most leszünk eggyüt 1 éve és szeretnék valami különleges estét neki az évfordulónkra

valami ötlet tipp?


19L



2014. szept. 12. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
FIFA 14 - a játék
2014. szept. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kedvenc ételét főzd meg neki vacsira :) Esetleg egy új fehérneműt felvehetnél.Ha van még pénzed,akkor valami kis aprósággal még meglephetnéd.Mindenképp személyes ajándék.(hobbijával kapcsolatos).
2014. szept. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak a valaszt olvasd! [link]


Komolyra veve a szot amit mind a ketten szerettek csinalni! Mondjuk konyvet olvasni!

2014. szept. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok, miért is kaptam lepontozást? Gondolkodjatok már egy kicsit.


1. A lazább csajoknak nincs gondjuk a videójátékokkal, el lehet velük szórakozni a TV előtt


2. Miféle párkapcsolata lehet a kérdezőnek, ha itt kér tanácsot erre vonatkozóan? Normális körülmények között ISMERNIE kéne a párját, meg azt is, hogy mi a közös érdeklődési pont, és ANNAK függvényében kitalálni valamit.


Érdekes, mi a barátnőmmel mindig ki tudunk találni valamit, és meg tudjuk a másikat örvendeztetni, mert ismerjük egymást. 1 év után nektek is illene.

2014. szept. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ismerem jól a barátomat de szeretnék valami különlegeset és mivel nem vagyok egy kreatív ember ezért kértem itt tippeket
2014. szept. 12. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!