Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudott a barátom?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy már volt előttem más csajjal is, és kiderült hogy nem. Nekem nem ő az első de most mit számít ez?
2014. szept. 14. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Menő akart lenni.
2014. szept. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert kellően ostobának néz, hogy ne jöjj rá a hazugságra.
2014. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szégyellte előtted.
2014. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hirtelen felindulásból van, hogy olyat mond amit nem akar, aztán már nem jön ki belőle jól.


Amúgy lehet szégyellte magát, hogy tettek terén még tapasztalatlan, mert úgy vélte, ha ez kiderül akkor dobod, mert ma sok férfi szerint a nők dobják a szűz férfiakat, ami oltári nagy baromság, de sokan mégis ezt hiszik.

2014. szept. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem akart bénának tűnni. Bocsájtsd meg neki és lépj túl. L
2014. szept. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem akart előtted beégni azzal,hogy szűz.Szerintem ez bocsánatos bűn.
2014. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De anno én se értettem volna, mivel az én barátom is szűz volt, meg én is.

Olyan határozott kiállása volt, hogy én azt hitten volt neki előttem valakije, de egyből mondta, mikor arra került a szó, hogy nem.


De nem kell rá haragudni, mivel még nem ismert ki, ezért nem tudta, hogy mennyire nézed majd le emiatt.

2014. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem haragszom rá, ez miatt, és kicsit sem nézem le. Csak az a rossz, hogy nekem annyit mondott a csajról hogy nem is volt a barátnője csak összegabajodtak és így történt meg. Nekem meg kicsit fenntartásaim voltak vele kapcsolatban, hogy csak így belemegy egy egyéjszakás kalandba.
2014. szept. 14. 20:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs gond, mond, hogy ne aggódjon, nem "szégyelled", hogy szűz, sőt...
2014. szept. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!