Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után úgy érzem sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után úgy érzem sose lesz senkim ez normális?

Figyelt kérdés
Úgy érzem senkinek se fogok kelleni már soha. Szerintem senki se jönne velem össze. Egyedül fogok maradni örökre ? :(
2014. szept. 21. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik.
2014. szept. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is pont igy érzem. te hány éves vagy? én 23.

és csak álmodozok h találkozok az álompasival vhol,mikor nem számitok rá.és boldogan élünk..

2014. szept. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Költőnő? ***** válasza:
Valamilyen szinten igen, csak ne ragadj bele. Az önsajnálat a folyamat része, csak mint mindent, ezt is módjával kell.
2014. szept. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"és csak álmodozok h találkozok az álompasival vhol,mikor nem számitok rá.és boldogan élünk.."


LOL :D

2014. szept. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem ehhez szakítás se kellett
2014. szept. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, én is így érzem. :/ 19/L
2014. szept. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Meg ha találok is akkor se lenne olyan.. nekem ő a másik felem volt.Olyan volt, mint egy legjobb barát. Mindent megosztottam vele.

A többi ember idegesít és nem tudok olyanokról beszélgetni velük mint vele.

Amúgy 18 éves vagyok.

2014. szept. 21. 10:24
 8/10 anonim ***** válasza:
én nem csak úgy érzem, minden igyekezetem ellenére évek óta egyedül vagyok, az égvilágon senkit se érdeklek. esélyem sincs,hogy csak részben olyan boldog legyek, mint anno. 24/F
2014. szept. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom utolsó. :(

Szerintem velem is ez lesz. Pedig tudom, hogy jól döntöttem.

2014. szept. 21. 11:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, mint te kérdező, csak én kicsit idősebb. Közös döntés volt a szakítás, de még mindig szeretem, és nem tudom, sőt nem is akarom mással elképzelni az életem. Azt mondják elmúlik, hát remélem...
2014. szept. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!