Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális, ha ezt érzem szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha ezt érzem szakítás után? Volt veletek már hasonló?

Figyelt kérdés

Akivel szakítottam nem csak a barátnőm volt, hanem a legjobb barátom is. Szinte mindent együtt csináltunk, volt külön életünk is, saját baráti körünk, de csak vele éreztem igazán jól magam. Saját hobbijaim is voltak, amiket élveztem is.


Azért szakítottunk, mert kiderült, hogy annak ellenére hogy a lány nagyon jófej és mindent meg tudunk beszélni, labilis személyiség és sajnos megcsalt többször is. Ezt nyilván nem nyelhettem le, főleg úgy hogy tudom, ha összejönnénk akkor ez folytatódna. Most viszont azt érzem, hogy ami régen jó volt, az már nem az, semmi nem tud lekötni, semmit nem élvezek, semminek nem tudom igazán átadni magam. Friss még a dolog, 3 napja történt. Szerintetek ez el fog múlni, vagy ha nagyon bezárkózom itthon, akkor ez így is marad?



2014. aug. 17. 10:08
 1/5 ElnökÚr ***** válasza:
Szerelmes vagy és még friss a szakítás,idővel elmúlik.
2014. aug. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez így szokott működni.
2014. aug. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is nemrég vagyok túl egy ilyenen. Azzal, hogy engem nem csaltak meg(legalábbis nincs tudomásom róla), csak szimplán nem voltunk egymásba szerelmesek és a lány ennél többet akart érzelmileg. Én nem voltam szerelmes belé soha, de ez nem zavart. Körülbelül mint ti is, úgy voltunk mi is. Egyben barátok és minden működött közöttünk, imádom minden mozdulatát, gesztusát, sosem unatkoztunk, pedig nem egyszer voltunk összezárva akár két hétre is, sülve-főve egymással..

És nem, nem voltam szerelmes. Vannak itt az oldalon jópáran, akik ilyenkor azt mondják, hogy "márpedig te fiam szerelmes vagy..". xD Dehát nem. Aztán meg hogy "csak magad előtt is tagadod...".. :D De nem.

Meg tudom érteni a problémád. El fog múlni, keress másik lányt, aki annyira szimpatikus, hogy ennyire tudj hozzá kötődni, én is azon vagyok és azt kell mondjam, lassan sikerül.:)

2014. aug. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy elég egyedien gondolkozunk mind a ketten és félek, hogy nem találok mást. Előtte sem volt senki csajom, akit megértettem, sem igaz barátom. Nekem ő volt az 'ikertestvérem' és most örökre elvesztettem.
2014. aug. 17. 10:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, egy hónapja még én is ebben a tudatban voltam, de körülnéztem és két olyan lányt is találtam, akit érdemes megismernem jobban, mert rájöttem, hogy hmmm, ők is valami hasonlóak. Szóval ne aggódj, nem csak ti ketten vagytok ilyen defektesek.:) Én is az vagyok. Az már három. Tuti vagyunk még jópáran.
2014. aug. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!