Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás feldolgozása. Hogy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás feldolgozása. Hogy?

Figyelt kérdés

Most lett vége egy sok éves kapcsolatomnak...nekem a srác volt az életem értelme, a mindenem... letojva az érzéseimet elkezdett cigizni, piálni, vagdosni magát, és durvább dolgok. Én könyörögtem neki, hogy hagyja abba, de annál inkább csinálta és már úgy szét van darabolva a keze, hogy mikor megláttam aszittem megnyílik alattam a föld. Most közölte, hogy elköltözik az apjához és soha többé nem láthatom! Sírok, mint a vízfolyás órák óta segítsetek, mit tegyek, hogy túl tegyem rajta vhogy? :'( legszívesebben öngyilkos lennék...nekem rajta kívül senkim sincs! :( Mostmár ő se...

Ja és nem indokolta meg miért szakítunk, mi történt, csak szimplán, azt mondta, ő bolond és elmegy inkább...


2014. szept. 21. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Magadban kárt ne tegyél miatta, nem éri meg, ha ilyen lazán otthagyott. Úgy érzem, hogy nem veled volt baja, szóval ne is keresd magadban a hibát. A legjobb lenne, ha lefoglalnád magad valamivel (munka, tanulás, hobbi, sport, stb.) és beszélgetnél egy jó barátnővel, több időt töltenél a barátaiddal (mert nem tudom elképzelni, hogy abszolút senkid sincs).


egy srác

2014. szept. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1 barátnőm van, de vele csak ritkán találkozok
2014. szept. 21. 14:02
 3/9 anonim ***** válasza:
ő vagdossa magát, te pedig öngyilkossággal fenyegetőzöl a szakítás miatt? mind a kettőtöknek mentális segítségre van szüksége, de nagyon gyorsan, és ezt nem iróniából írom.
2014. szept. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én járok pszichológushoz, mert más problémáim is vannak. De ő mintha totál bedilizett volna. :( Az anyjával még nálam is sokkal durvábban viselkedik, teljesen kivan szegény nő, már intézeten gondolkozik... ő is pszichológushoz akarja vinni, de a srác azt mondta, őt senki nem fogja elvinni az biztos. Képembe röhögve mondta, hogy elcuccol az apjához, és többé nem látom...borzalom, nem hiszem el, hogy velem történik. :(
2014. szept. 21. 14:12
 5/9 A kérdező kommentje:
2 napja még a karjaiban tartott és én voltam a világ legboldogabb embere
2014. szept. 21. 14:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Áh,hidd el jobb neked nélküle. Olyan butaságra ne is gondolj, hogy öngyilkosság. Sajnos bevonzottál egy beteg embert, aki téged is lebetegített. Külső szemlélőként mindenki így látja szerintem.
2014. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Talán van benne valami...a pszichológus szerint miatta lettem pánikbeteg, de ezt nem mertem megmondani neki
2014. szept. 21. 14:38
 8/9 anonim ***** válasza:
1 es legfontosabb ne legy onző. Hidd el ezt nekem is tanulnom kell.ertem hogy jot akarsz neki stb. De o egy kulon szemelyiseg.nem mondhatod meg mindig te neki hogy mit csinaljon. Lehet nem erezte magat eleg szabadnak melletted. Hidd el ha engeded hogy csinaljon amit akar majd visdzajon hozzad. Nyugodj meg es legyel turelmes
2014. szept. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Engedtem neki, mindig boldog volt mellettem, mindig ezt mondta......
2014. szept. 21. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!