Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megsértődött a pasim. Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődött a pasim. Nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

Tegnap beszéltük, h találkozunk este, de majd délelőtt még beszélünk, h mikor.


Ma felhívtam, és mindenről beszélt, aztán elköszönt. Rákérdeztem, h akkor nem találkozunk? Erre hebegett habogott, és ingerült lett, és mondta, h később hív.


Elég rosszul esett a reakciója, ezért kb egy óra múlva felhívtam, és mondtam neki, h ma nem akarok találkozni. Nem eröltetem magam rá, hiszen amúgy sem volt oda a boldogságtól. Erre engem kezdett hibáztatni, h nekem később lett volna jó, és nem akar várni rám. Meg ezt én kitalálom. És szomorú lett.


Nem értem. Akkor miért felejtette el a találkozót, meg miért osztott ki?(nyilván nem írtam ki, h miket mondott az első beszélgetéskor)



2014. szept. 21. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Ha sértődékeny pasit választasz, akkor neked nem szabad sértődékenynek lenned. Sajnos, ha ketten hisztiznek egy kapcsolatban, az csak kevés esetben működőképes. És ezt nem bántásnak meg trollkodásnak szánom, nyilván te ismered jobban a barátodat, és téged sem ismerlek, de ha gyakran fordul elő hasonló, akkor nem árt átbeszélni a dolgokat, vagy visszavenni valakinek
2014. szept. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd Drága,ha akart volna veled találkozni,akkor szóba hozta volna a témát.Mégis inkább terelt.Nem vagy neki fontos.Ha nekem valaki kell,akkor mindent megteszek annak érdekében,hogy boldog legyen.Tudom,hogy szeretne látni,ezért félreteszem az egómat,meg átszervezem a napomat,és lásd:problem solved!Vagy azt mondom neki:figyelj szívem,ekkor és ekkor ráérek,ha neked is jó.Nem megyek le óvodás szintre,hanem megbeszéljük,ki mit szeretne.Nálatok ez alapvetően nem működik.Ebből következően nem vagytok egymáshoz valók.
2014. szept. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, utolsó, én is ezt érzem.

Csak azt sajnálom, h nem olyan tökös, h elém álljon, hanem terelget.


Sajna három éve tart. Az ilyen napok után jön a "mindent megtesz, és állandóan a nyakamon ülős" időszak... Aztán megint ez.


Nem jó ez nekem. Hagyom a maga útját járni.

2014. szept. 21. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!