Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezt jogosnak találjátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt jogosnak találjátok?

Figyelt kérdés

A barátom régebben enyelgett egy csajjal, amolyan huza-vona féle volt, de főleg a lány miatt nem jöttek össze, mert akkor minden héten más pasija volt. Aztán összejött velem, majd ezt a huza-vonát folytatták a hátam mögött (egy busszal utaztak mindig és ott enyelegtek, de semmi csók vagy puszi, csak szóban...), konkrétan le is beszéltek egy egy éjszakás kalandot, de lebuktattam őket. Tudtam, hogy valami van azzal a csajjal, titkolózott és hazudozott róla a barátom, szűkszavúan mesélt csak, de mindig csodálattal és vágyakozva, ez érződött a mondataiban. Egyszer véletlenül belépve maradt a facebookjába és én kaptam az alkalmon, minden ott volt, teljesen lefagytam, olyanokat írtak egymásnak, hogy azt hittem helyben fejest ugrok a betonba! Majd lekevertem neki egy nagy pofont, amilyet csak bírtam, elkezdtünk veszekedni, nagyon kiborultam. Pár hétig külön voltunk, de szinte minden nap meglátogatott, hozott mindent, míg végül "megbocsátottam, de a bizalmam elillant. Nem teljesen, de ez nekem nagy ütés volt. A buszon kívül a csajjal nem találkozik, távolabb laknak egymástól, de neki az a busz a legideálisabb, amivel a lány is jár.

Ilyenkor Ti engednétek még egy busszal járni a párodat és a csajt? Vagy ez nagy elvárás lenne?

Kérlek ne írjatok olyat, hogy bizalom nélkül már nem ér egy kapcsolat semmit, mert én felkészítettem, hogy csak úgy fogjunk bele ebbe a kapcsolatba, ha bírni fogja, hogy konkrétan egy nőre se merjen vágyakozva ránézni és ne mérjen végig senkit se, hiába ez a pasiknak nagy érvágás és hűséget fogadott nem vakságot, ez nekem nagyon fájt és ő ebbe beleegyezett!



2014. szept. 21. 13:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
kidobnám a fenébe, már bocs. itt még csak nem is egy részeg, öntudatlan csókról van szó. konkrétan kitervelte a hátad mögött, hogyan dugja meg a csajt. ha neki egy ilyen útszéli, használt lotyó kell, hadd menjen. ennél csak jobbat érdemelsz.
2014. szept. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem feküdtek le, csak kitervelték...
2014. szept. 21. 14:04
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
igen, de nem azért hiúsult meg, mert a barátod jobb belátásra tért, hanem mert te rajtakaptad...
2014. szept. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
48%

Függetlenül az előzményektől: ha valaki nem bízik a másikban, ha bármiben is a másik engedélye kell, akkor az a kapcsolat minden, csak nem kapcsolat!


21 éve vagyunk együtt, de csak egyszer tiltana meg valamit a férjem, azonnal pakolnék! Nem vagyok sem a tulajdona, sem a rabszolgája, hogy ő mondja meg, mit tehetek, vagy mit nem!

És ez fordítva is ugyanígy van!

2014. szept. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%

Egyébként mit vársz tőle? Menjen fél órával, egy órával hamarabb, mint szükséges, este/délután meg annyival később vissza, csak hogy a kedvedben járjon?


Ha nem akar megcsalni, akkor sem fog, ha egy buszon van a csajjal...

Ha pedig meg akar, akkor meg fog, akkor is, ha ezentúl vonattal, vagy kerékpárral jár...

2014. szept. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

a pasid is gáz,mert egy gerinctelen féreg

te meg kicsit sokat gondolsz magadról: "egy nőre se merjen vágyakozva ránézni és ne mérjen végig senkit se"

2014. szept. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ennek amúgy 2 éve és azóta tényleg egy nőre se nézett úgy rá, csak azért, nehogy nekimenjen az utcán és ennyi :D Szóval tényleg betartja... a barátom nem járt már azzal a busszal az elejétől kezdve. Azért tettem fel a kérdést, mert az egyik barátnőm 1-2 eltéréstől eltekintve majdnem ugyanebben a cipőben jár és a barátja nem tartaná ezt a buszost jogosnak! Egyébként indul busz félóránként, simán mehet másikkal. És a barátom megtette értem :) Csak hogy akkor az enyém se lett volna jogos? A barátom szülei is mondták, hogy megérdemli, viselje következményeit, ha meg nem, akkor megérdemli, hogy összeszedjen egy cafkát, de engem választott.
2014. szept. 21. 14:30
 8/20 anonim ***** válasza:
a buszról felesleges letiltani.Ha megakarja tenni,megteszi,hogy megcsal.Itt nem a buszon együtt utazásról van szó.Még nem csalt meg,de a szándék meg van.Idő kérdése csak mikor tenné meg.Te így akarsz élni ezzel a tudattal,kételkedésben,hogy arra várva mikor teszi meg?
2014. szept. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ezen kívül mehet a haverjaival, nincs tiltva semmi csak ez a buszos volt és kész! Szerencsére a szülei is mellettem álltak plusz az én szüleim, a haverjai is leszidták rendesen, úgyhogy háromszor átrágta az életét. Szerencsére a barátai is normálisak és ők megbecsülik a barátnőiket, ők sem néznek rá más nőkre, ha van lány és ez fordítva is érvényes! Szegény akkor annyi szidást, veszekedést kapott emiatt minden oldalról, hogy már szabály szerűen bűnnek tartja már ezt :D Azóta minden okés és jól kijövünk, összeköltöztünk és boldogságban élünk, ezt egyikünk sem érzi nyűgnek, sem katonásnak és nem fogjuk fel parancsolgatásnak. Tudta, hogy bűnös volt és hogy ezért szorítani fogja a hurok, amit megérdemel! Én nem ellenőrzöm, azóta be sem léptem a facebookjába, nem érdekel, jöhet-mehet, ha kedve tartja, nincs megkötés, csak ebben lettek változások! :)
2014. szept. 21. 14:40
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem érted a lényeget. Más, ha megkéred, és a saját döntése, hogy megteszi-e, és más, ha megtiltod, és attól való félelmében, hogy elhagyod, engedelmeskedik. Az ilyen tiltás/engedelmesség egy normális párkapcsolatba nem fér bele. Még akkor sem, ha előzménye volt! Ilyenkor meg kell beszélni az okokat, és hogy hogyan tovább. És eldönteni, meg tudsz-e benne bízni, vagy nem. Ha nem, engedd el, ha igen, akkor meg legyen teljes a bizalom! De tiltásnak helye nincs! Nem a tulajdonod!
2014. szept. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!