Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen kedves velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kedves velem a párom haverja?

Figyelt kérdés

Már évek óta ismerem Gyuszit, de sosem volt alkalmunk megismerni egymást, mindketten félénkek vagyunk, így sosem volt köztünk semmi, csak a távolból figyelgettük egymást, de sztem mindketten éreztük h tetszünk egymásnak. Aztán rám hajtott a legjobb barátja, Peti, és összejöttem Petivel. Néhány hete járunk, és mivel Peti legjobb barátja Gyuszi, így sokat bandázunk együtt. Gyuszi azóta próbál a közelembe férkőzni, sokat beszélget velem, nagyon kedves, aranyos, bókol nekem, és hát egyértelmű a viselkedéséből h tetszem neki. De mégis mi ezzel a célja?? Nem hinném h az egy éves barátságát fel akarja rúgni Petivel egy lány miatt... merthogy kb minden nap találkoznak egymással, nagyon jóban vannak. De akkor mégis hogy gondolja ezt? Miért hív meg italra? Miért ilyen kedves velem? Ez nem szimpla kedvesség.

20/L


2014. szept. 21. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem,már neki hamarabb is tetszettél,csak mivel lehet félénkebb visszahuzodobb nem mert kezdeményezni,de hirtelen a legjobb barátja rád hajtott és összejötél vele.És most eszmélt rá hogy nem kelett volna várni hanem cselekedni,és most probál a közeledben lenni,a bizalmadba férközni,nem akar elvesziteni:)
2014. szept. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen, én is erre tippelek, de nem értem, hogy miért?? már összejöttem a legjobb barátjával...
2014. szept. 21. 14:40
 3/9 anonim ***** válasza:
épp ezaz hogy szeret téged,tetszel neki,csak félt kimutatni félt kezdeményezni,szerintem nehezen de elöbb utobb lett volna bátorsága,de most hogy hirtele összejöttél valakivel,rádául a legjobb barátjával,igy fáj neki és megakar szerezni,nem tudom te hogy viszonyulsz hozzá? mert ez is számit sokat...képzeld el milyen ha neked tetszik valaki és a legjobb barátnöd össze jön vele,ö is ugyanezt érzi most:/
2014. szept. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze, rossz lenne, de beletörődnék. Én biztos nem venném el a legjobb barátnőmtől a pasiját. És ő sem tűnik olyannak, aki "hátbaszúrná" a barátját.
2014. szept. 21. 14:50
 5/9 anonim ***** válasza:

hát ki tudja,ha most jött rá hogy mit veszitett...

meg még ugye a kapcsolat elején vagytok,gondolom még nem nagyon alakultak ki komolyabb érzések a barátod iránt,szerintem ö is ezt gondolja,mert ha mondjuk egy több éves kapcs. lenne akkor ö is beletörödne,de ez még csak pár hét

2014. szept. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Vagy lehet tudja, h Peti érzései irántam nem komolyak.
2014. szept. 21. 14:56
 7/9 anonim ***** válasza:

hogy érted hogy tudja hogy peti érzései irántad nem komolyak? mert ez igy van?

gondolom peti is tudja hogy te meg a haverja jol ismeritek egymást,és sejti hogy gyuszi többet érez

2014. szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, azt mondja hogy komoly szándékai vannak velem, de nem mindig viselkedik velem úgy, ahogy kellene és ez már Gyuszinak is feltűnt, mondta is nekem.
2014. szept. 21. 15:17
 9/9 anonim ***** válasza:

amugy meg ha annyira jo barátok,akkor gondolom hogy gyuszi elmondta neki,hogy veled szeretne lenni

ha ezt peti tudta,akkor nagy szemétség volt töle,hogy összejött veled,lehet még az is hogy peti vmiért nem birja gyuszit és veled összejött hogy öt bántsa...sajnos nem ismerem öket

2014. szept. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!