Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kedves meleg fiúk, ti amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves meleg fiúk, ti amikor megnézitek a Titanicot a barátotokkal/párotokkal, akkor ti szoktatok sírni? (főleg a végén) és ha igen, mi váltja ki a sírást?

Figyelt kérdés

2014. szept. 18. 23:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Talán a romantika és a szép zene.. Igazából nem szexualitástól függ az érzékenység. Biszex vagyok, és nagyon érzékeny.. Teljesen hetero, de még lezbi romantikus filmeken is tudok sírni.. Olyan.. szépek, és romantikusak. :DD
2014. szept. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lány létemre nem sírtam a Titanicon. Nem tudom, miért bőg rajta mindenki...
2014. szept. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem sírtam rajta, de mar vagy 1000 éve nem lattam. Sem en sem pedig a barátom nem vagyunk erzelgosek, tehát valószínű, hogy egyikünk sem sírna rajta.

De amugy azert mert melegek vagyunk, ugyanolyan normalis fiúk is. Akik nem az érzékeny kategóriába tartoznak

18f

2014. szept. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nő éli túl.
2014. szept. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

én nem ítélem el a melegeket, sőt!


ezért nem kell félni attól, hogy valaki érzékeny vagy nem.

csak az érdekelne, hogy ti mitől sírtok a filmnél, ha sírtok.


:)) éljen a LGBT!!!

2014. szept. 18. 23:50
 6/14 anonim ***** válasza:
#3. Vagyok. En egy sorozatból egy részt könnyeztem meg. Akkor jöttem ra igazán, hogy meleg vagyok, es a barátom (aki akkor meg csak egy b*uzi volt a szememben) megmutatta nekem ezt a részt, hogy jojjek ra, ha most eltaszitom es nem ismerem be, soha nem leszek boldog. Baromi szomorú volt a vege, legalabbis számomra, 2melegrol szólt.
2014. szept. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem hangulatfüggő, hogy mikor vagyok kicsit érzelmesebb, bújósabb és mikor vagyok én az erős racionális férfi (párommal ebben is tök jól kiegészítjük egymást).

Az az igazság, hogy ha heterok közti szerelmet látok egy filmben az kb. hidegen hagy, de ha azt látom, hogy egy meleg pár szereti egymást, akkor az valahogy jobban megérint. :)

24f m

2014. szept. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem nagyon sírok, évente 0,2 sírás az átlag.


"éljen a LGBT!!!"

Juhúúú éjjjenéjjenéjjen.. (szánalmas)

2014. szept. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Meleg vagyok , érzékeny, de a Titanicon soha nem sírtam. Lehet bármilyen szomorú de nem kötődtem a karakterekhez kicsit sem. Előző héten viszont sírtam mikor a kedvenc mesém végén a két barát különvált egymástól :'(
2014. szept. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Enis meleg vagyok és a titanikon én se sirtam:D nem azert mert nem szomoru hanem csak ugy nem volt annyira siratós mint pl. Séta a multba. Csillagainkban a hiba. Imak bobbyert. Ezeken nagyon sirtam
2014. szept. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!