Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Milyen legyen a nö,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen legyen a nö, hogy nöként tekintsetek rá?

Figyelt kérdés

Nem vagyok önnállótlan, laktam egyedül, utaztam egyedül éjszakánként 2-3 országon át, nyelveket beszélek, etc., mégsem tud rám nöként tekinteni, maximum kisgyerekként, akit a szomszéd utcába sem lehet elengedni egyedül, vagy bejárónöként, akitöl elvárja, hogy a reggeli kávét is elétegye.


Az lehet a baj, hogy nem vagyok hisztis?

Az exe raplis volt és követelözö, arra tudott nöként nézni.


7 évvel vagyok fiatalabb


2014. szept. 21. 15:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vicces így leírva, de nincs hosszú ö a mobilomon
2014. szept. 21. 15:47
 2/7 anonim ***** válasza:

Külsőségek, öltözködés biztos sokat számít. És a másik a viselkedés. Nem vagy túl fiús? Túl laza, túl lelkes, túl kapható? Más nem lehet, de csak te tudod, hogy ezek közül melyikkel hogy állsz. Ismernünk kellene, hogy megmondjuk.


A külsőt egy kép alapján gyorsan le lehet csekkolni, a belsődhöz sokat kellene beszélgetned valakivel, hogy véleményt tudjon mondani rólad.

2014. szept. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Franc se akarna egy ilyen pasival járni, aki szolgát akar maga mellé. Ha neki attól nő egy nő, hogy főz/most/takarít és kiszolgálja, akkor gratulálok. Keress egy olyan férfit(!), aki nem hímsoviniszta. Nem veled van a baj, hanem vele.
2014. szept. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fiús semmiképp sem, nagyon is lányosan nézek ki. Inkább törödö, kedves, titokzatos vagyok, túl kapható semmiképp. Meg egy picit cuki, de csak amennyire a 20 éves lányok azok
2014. szept. 21. 15:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerény!
2014. szept. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 PearlDiver ***** válasza:
Tudod nagyon úgy néz ki, nem veled van a probléma... Hanem a pároddal, akinek felsőbbrendűségi komplexusa van, és ráadásul nem is tisztel téged. Amit leírtál, az alapján nagyon is nőies nő lehetsz!
2014. szept. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

azzal, hogy itt ezt megkérdezted, már előrébb vagy, mint a 90%.

Mert a zömét mindez nem érdekli, a legtöbb nő megközelithetetlen, válogatós aztán meg rinyál.

2014. okt. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!