Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igényes Férfiak! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igényes Férfiak! Szerintetek / tapasztalataitok alapján mely országokban találhatók leginkább olyan nők (Magyarországon kívül), akik CSALÁDALAPÍTÁSRA alkalmasak? (Olvassátok el a figyelmeztetést is! )

Figyelt kérdés

FIGYELMEZTETÉS:


1.

Itt saját véleményemet írom le, nem kívánok gyűlölködést szítani vagy általánosítani. Mindenkinek joga van az ízléséhez. Az ilyen hozzászólásokat nem fogom végigolvasni. Ez a sértődött nőkre is vonatkozik!


2.

Nem kívánok foglalkozni más témával, tehát szexista/nacionalista vitatkozás nem érdekel. Az ilyen hozzászólásokat sem fogom elolvasni.


3.

Személyeskedő hozzászólásokat sem fogom elolvasni.


4.

Azért nem az ismerkedés témába tettem a kérdést, mert ott mindenki csak felszedni akarja a másikat.

Értelemszerűen nem itt akarok ismerkedni.



Kifejtés:


Számomra a magyar nők többsége a közvéleménnyel ellentétben nem számít szépnek, illetve a személyiségük sem kívánatos.

Leírom, hogy mit kifogásolok, tehát milyen nőt NEM keresek. Értelemszerűen ezen kívül bármi más jöhet:


Tudom, hogy az emberek többsége lusta, élvhajhász és hiú ember, de én úgy vettem észre, hogy a nők erre fogékonyabbak. Tudom, hogy genetikai faktorok is közrejátszanak a férfiak változatosabb jellemében, de biztosnak tartom azt is, hogy ez neveltetés kérdése is.


Én úgy látom a magyar nők többségét, hogy elhízott, aki sminkeléssel, kihívó öltözékkel meg egyéb trükkökkel kompenzál, intellektuális témában nem érdekeltek, így beszélgetésre sem alkalmasak, csak alkalmi kapcsolatra, már ha nem túl rondák és elviselhetetlenek hozzá.


Számomra nem vonzó az a fajta "felszabadult nő" sem, aki férfi jogokat és női kiváltságokat vár el, de valahol ez is a lustaság jele. Tehát az a nő, aki szerint minden férfi szoknyavadász, ezért neki is be kell hozni a lemaradást, összefeküdni mindenkivel, de saját magának sem képes megfőzni egy levest. Nem vagyok "tradicionális" gondolkodású, alapvető önellátást és példamutató viselkedést a férfiaktól is elvárok, mert aki nem képes erre, annak gyerek sem való.


A külföldi nőkkel kapcsolatban azt vettem észre, hogy néhány országban szintén elhízott és személyiség nélküli a többség, bizonyos országokban meg nem trend sem ez a balkáni nő stílus, sem a "felszabadult tömeggyártott nő" stílus.

Azt előre leszögezem, hogy a japán pedo-fétis szintű anime-gügyögő "nők" sem vonzanak.



Tehát várok tapasztalatokat.

Köszönöm, ha valaki értelmesen hozzá tud szólni!



2014. szept. 20. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Normálisak mindenhol vannak ugyanígy.
2014. szept. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Senki sem fog tudni neked mondani egy konkrét országot, ahol ilyen nőket találsz...Ez nem így megy. Minden országban megvannak azok a bizonyos rétegek, akik intellektuálisabbak, vagy éppen kevésbé azok. Itt Magyarországon is ismerek nem egy olyan hölgyet aki igenis szép és emellett művelt is. Maximum a kultúrákban lehet némi eltérés, de mindenhol van ilyen szempontból gyengébb és erősebb láncszem...Csak nyitottnak kell lenni és meg kell találni őket.
2014. szept. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, ez kimaradt, hogy "bárhol" meg "mindenhol van jó" válaszokat értelmetlen írni.


Triviális, hogy nem minden ember egyforma, de az arányokban van különbség, ugyanis a kultúra határozza meg azt, hogy milyen emberré válasz. Ebből következik, hogy bizonyos országokban érdemesebb keresni.


Tehát a kérdésem inkább olyan emberekre vonatkozik akik "egyetértenek", mert van tapasztalatuk benne.

Én úgy vettem észre, magyar viszonylatban időpazarlás az ilyesmi.

2014. szept. 20. 10:00
 4/6 anonim ***** válasza:
A magyar nők még igencsak nyitottak arra, hogy a férfi legyen a család feje. Talán az oroszoknál, ha nem keletebbre találsz olyan hagyományos gondolkodásúakat, illetve az országban vidéken, akik a kedvedre tudnának tenni. Meg esetleg a lengyelek, szóval az ilyen szlávok.
2014. szept. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok, főképp tapasztalat alapúak.
2014. szept. 20. 12:48
 6/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


10.válaszoló "Nos a KSH-s szakértők..."


Még valahol írtam ilyenről az eddig adott kb 650darab válaszomban,csak már külön keresőprogramot kellene rá írni,hogy megtaláljam,bocsesz.

2014. szept. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!